ua en ru

Міненерго підготувало графіки відключень електроенергії на випадок аварійних ситуацій, - Продан

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України розробило графіки відключень електроенергії на випадок аварійних ситуацій.

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України розробило графіки відключень електроенергії на випадок аварійних ситуацій. Про це заявив міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Продан сьогодні на брифінгу, передає кореспондент РБК-Україна.

"Ці графіки розроблені на випадок надзвичайних ситуацій.. Якщо буде аварійна ситуація, то вони будуть використовуватись. Сказати, що ці графіки будуть вводитися по команді міністра, то це зовсім не правильно. Це може робити диспетчер. Графіки є, вони будуть застосовуватись в аварійній ситуації, але дай боже щоб її не було", - сказав Продан.

Він підкреслив, що у випадку аварійної ситуації не вся область буде відключатися, а лише певна територія.

"Не вся область буде відключатися, а це може робитися частково на певні години", - пояснив міністр.

Він також зазначив, що вже місяць не було відключень електроенергії.

"Ці графіки застосовувались завжди. В нас є сьогодні напружена ситуація, але ми вже місяць їх не застосовуємо, тому що пішло вугілля", - зазначив Продан.

Нагадаємо, раніше міністр Кабінету міністрів України Остап Семерак повідомив, що в Україні на сьогоднішній день немає потреби в віялові відключення електроенергії.