ua ru

Мінекономрозвитку розробило проект указу Президента про видачу дозволів на реекспорт

Міністерство економічного розвитку і торгівлі розробило проект указу Президента, згідно з яким Мінекономрозвитку вповноважується на видачу дозволів на реекспорт товарів українського походження, реекспорт яких здійснюється з інших країн відповідно до міжнародних договорів України та товарів іноземного походження, реекспорт яких здійснюється за межі України. Відповідний проект указу Президента розміщений на веб порталі Мінекономрозвитку.

Проект указу передбачає, що видача дозволів на реекспорт товарів іноземного походження за межі митної території України буде здійснюватися за умови надання суб'єктами зовнішньоекономічної діяльності письмової згоди (дозволу) уповноваженого органу держави походження цих товарів на здійснення такої операції, якщо цього вимагають міжнародні договори України.
Згідно тексту документа, дія указу не поширюватиметься на товари, реекспорт яких здійснюється відповідно до закону України "Про державний контроль за міжнародними передачами товарів військового призначення та подвійного використання".