Мінекономрозвитку пропонує кожні 5 років визначати завдання і цілі зовнішньої політики України

Міністерство економічного розвитку і торгівлі пропонує кожні 5 років визначати завдання і цілі зовнішньої політики України . Про це йдеться в проекті закону "Про внесення змін до закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність", текст якого опублікований на офіційному сайті відомства.

Відповідно до законопроекту , принципи державної зовнішньоекономічної політики України , зокрема, передбачають взаємовигідний розвиток торговельно - економічного, науково - технічного та інвестиційного співробітництва з іноземними державами та міжнародними організаціями та забезпечення збалансованості експорту та імпорту товарів і послуг шляхом ефективних структурних змін в економіці. При цьому участь України у створенні зон вільної торгівлі буде здійснюватися з урахуванням економічних інтересів країни. Також визначено, що укладення Україною міжнародних економічних зобов'язань відбувається виходячи з пріоритетності національних зовнішньоекономічних інтересів.

Крім того зазначається, що державна зовнішньоекономічна політика України повинна забезпечувати стимулювання інноваційної спрямованості розвитку зовнішньої торгівлі та диверсифікації товарно - географічної структури експортно - імпортних операцій.
Проектом закону передбачається, що уряд кожні 5 років визначає пріоритети, основні напрями і завдання зовнішньоекономічної політики на середньострокову перспективу.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся