ru ua

МінАП: Блокування відомства негативно позначиться на аграрній галузі

Блокування активістами роботи Міністерства аграрної політики та продовольства України негативно позначиться на роботі аграрної галузі.

Блокування активістами роботи Міністерства аграрної політики та продовольства України негативно позначиться на роботі аграрної галузі. Про це повідомив перший заступник міністра аграрної політики і продовольства Іван Бісюк, передає прес-служба відомства.

"Міністерство аграрної політики та продовольства - це неполітична структура. Воно забезпечує продовольчу життєдіяльність всієї держави. Це продовольчі резерви, цінова ситуація на ринку, робота оптових ринків продовольчих ярмарків і т.д. Це і заготівля молока, м'яса, робота забійних пунктів. А також експорт продукції, який забезпечує валютні надходження. На сьогодні це все паралізовано", - підкреслив Бісюк.

Він закликав відновити повноцінну роботу міністерства для "забезпечення продовольчої безпеки держави".

Нагадаємо, в будівлі МінАП на вул. Хрещатик, 24 розмістився Штаб національної гвардії, де активісти можуть відпочити і зігрітися.

Будівлю МінАП було захоплено активістами Євромайдану на чолі з керівником громадського руху "Спільна справа" Олександром Данилюком у п'ятницю, 24 січня, вранці. Мета - створити там казарму самооборони.

Додамо, що вчора близько 12:00 активісти звільнили будівлю Міністерства енергетики та вугільної промисловості в Києві.