Мінагрополітики: Аграрії з початки дії держпрограми подали заявки на 4,6 млн грн за збереження 11 тис. голів ВРХ

За оперативними даними регіонів, селяни з початки дії держпрограми подали понад 9 тис. заявок на 4,6 млн грн за збереження 11 тис. голів ВРХ. Про це повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

Найбільше заявок на отримання дотації подали аграрії Волинської (1 тис. 385 осіб), Житомирської (1,2 тис.), Закарпатської (837), Івано-Франківської (755) та Вінницької областей (603). Усього 9157 господарів виявили бажання скористатися спеціальною бюджетною дотацією.

Найбільша кількість голів молодняку, на які будуть нараховані дотації, утримується в господарствах вже згаданих Волинської (1,5 тис. голів), Житомирської (1,3 тис.), Закарпатської (855), Івано-Франківської (853), Вінницької областей (656).

За прогнозами Мінагрополітики, кількість заявок сягне 42 тисяч на 1 липня, а вже до 1 грудня їх кількість збільшиться до 210 тисяч.

Слід також нагадати, що на сьогодні 1,045 млн грн уже надійшло на рахунки господарів, які подали заявки на отримання державної дотації за збережений молодняк у травні місяці.

Наразі Міністерство ініціює ряд змін у процедурі оформлення заявок на отримання дотації, які знаходяться на погодженні в Кабінеті міністрів України. Зокрема, пропонується збільшити вік телят до 15 місяців (раніше 12 місяців), за яких може надаватися державна допомога. Так, виплата за голову 15-місячної худоби становитиме 1 тис. грн.

Ще одним ініційованим Мінагрополітики нововведенням стане те, що селяни, які не встигли подати заявку до 1 липня, зможуть зробити це протягом місяця (до 1 серпня, 1 вересня), а виплати отримати вже в наступному. 

Крім того, пропонується змінити вимогу щодо надання довідки з банку про відкриття рахунку та дозволити подавати копію договору з банком про відкриття цього рахунку.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся