МЗС України перевіряє умов проживання двох дітей, усиновлених родиною Батлер в США

Понеділок 25 лютого 2013 20:15

Міністерство закордонних справ України (МЗС) вітає реакцію американської сторони, оприлюднену сьогодні в заяві посольства США щодо смерті неповнолітнього Ендрю Батлера. Про це повідомляє прес-служба МЗС України.

На даний час посольством України в США у взаємодії з Державним департаментом та іншими причетними органами забезпечується доступ українських дипломатів до двох інших усиновлених родиною Батлер дітей з метою перевірки умов їх проживання.

У контексті зазначеного випадку Міністерством закордонних справ України здійснюються відповідні заходи з удосконалення нині існуючого механізму нагляду за усиновленими дітьми-громадянами України, які проживають за межами держави.

"З метою забезпечення найвищих інтересів дитини очікуємо від усіх держав, де проживають усиновлені українські діти, встановлення дієвого контролю соціальних служб за умовами їх проживання та виховання, а також налагодження ефективної взаємодії з українською стороною в цій сфері", - зазначено у заяві МЗС.

Читайте також: МЗС України підтвердив, що вбитий в 2011 р. в США Ендрю Батлер був усиновлений в Україні

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся