МЗС України: Робота Бібліотеки української літератури в Москві не припинялася

Міністерство закордонних справ в понеділок спростувало інформацію про закриття Бібліотеки української літератури в Москві. Прес-служба МЗС повідомила, що робота бібліотеки продовжується.
Як повідомило керівництво бібліотеки, у зв'язку з продовженням перевірок Управлінням культури Центрального адміністративного округу міста Москви видано наказ про тимчасове призупинення роботи читацького та абонентського залів з метою уникнення зайвих незручностей для їх відвідувачів. Водночас, культурно-просвітницька роботи бібліотеки не припинялася, зокрема, до кінця цього року та на початку наступного відбудуться всі раніше заплановані літературні читання, презентації та інші просвітницькі заходи. Всі заплановані до новорічних та різдвяних свят заходи для української громади Москви, в тому числі і в рамках діючої на базі бібліотеки української недільної школи, також відбудуться за планом, говориться в повідомленні МЗС.
Нагадаємо, в понеділок з'явилася інформація про закриття Бібліотеки української літератури в Москві. Це сталося після другого за минулий тиждень обшуку, після якого було вилучено жорсткі диски з комп`ютерів, а також читацькі квитки. Під час першого обшуку 23 грудня відділ боротьби з екстремізмом МВС Росії вилучив з Бібліотеки української літератури в Москві понад 50 книжок для проведення психолого-лінгвістичної експертизи.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся