ua ru

МЗС РФ високо оцінило допомогу України постраждалим від лісових пожеж у Росії

У Російській Федерації високо цінують живий відгук і практичну допомогу з боку керівництва і дружнього народу України постраждалим від лісових пожеж у Росії, передає РБК з посиланням на департамент Міністерства закордонних справ РФ.

У повідомленні говориться, що в Україні з розумінням поставилися до ситуації, що в літній період складної ситуації в Росії у зв'язку з природними пожежами. Крім допомоги по лінії Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, що направив на гасіння лісових пожеж два літаки Ан-32, в Україні щиро співчувають юним росіянам, що постраждали від стихії.

На запрошення Ради міністрів Автономної Республіки Крим більше 180 дітей із сімей погорільців і вихованців дитячих будинків пройшли курс оздоровлення в провідних санаторіях Євпаторії. Для них були створені всі умови для відпочинку і лікування, забезпечена насичена культурна програма. У середині вересня діти повернулися додому відпочивши і зміцнілими, відзначає департамент МЗС РФ.