МЗС РФ не виключає введення відповідних заходів у зв'язку з посиленням Канадою візових правил для росіян

Офіційний представник МЗС Російської Федерації Андрій Нестеренко не виключив можливості запровадження відповідних заходів у зв'язку з посиленням з боку Канади візових правил для росіян, передає РБК.

"Це був би крок у бік погіршення відносин, проте в Москві вважають за необхідне вжити заходів для того, щоб росіяни не були змушені зазнавати додаткових бюрократичних труднощів при отриманні канадської візи", - сказав А.Нестеренко на брифінгу.

"Це питання буде піднято в листопаді в ході двосторонніх консультацій з Канадою, які пройдуть в листопаді 2010 р. в Москві", - сказав він. За словами А.Нестеренка, МЗС Росії звернувся Союз туріндустрії (РСТ) у зв'язку з тим, що в новій анкеті на канадську візу для тих, хто має намір відвідати цю країну з короткостроковим візитом, міститься багато додаткових питань, в тому числі, про факт служби в армії, роботи в органах державної влади, участі в політичних партіях і так далі. В даний час канадське посольство приймає нові анкети поряд зі старими.
А. Нестеренко висловив надію, що в ході листопадових консультацій питання буде врегульоване.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся