В МЗС Польщі заявили про "конфлікт ідентичностi" з Україною

В МЗС Польщі заявили про "конфлікт ідентичностi" з Україною
Фото: Бартош Ціхоцький (flickr.com)

Польща бачить труднощі здебільшого в області історичного діалогу

Заступник міністра закордонних справ Польщі Бартош Ціхоцький заявив про "кофлікт ідентичності" між Польщею та Україною. Про це він сказав у інтерв'ю PAP.

За словами Ціхоцького, внутрішні реформи в Україні не повинні затримуватися збройним конфліктом з Москвою чи конфліктом ідентичності з Польщею.

Крім того, він не погодився з тезою про серйозні труднощі у відносинах Польщі з Україною і відзначив, що країни мають спільні інтереси на стратегічному рівні. Ціхоцький помітив труднощі здебільшого в області історичного діалогу.

"Про труднощі, і навіть серйозні, ми можемо говорити в області історичного діалогу, а точніше - в ідентичності. Внутрішня реформа не повинна затримуватися збройним конфліктом на сході чи ідентичності - на заході", - сказав він.

Також Ціхоцький запевняє, що українська влада, зокрема регіональна на Волині й Галичині, сприяє "націоналістично орієнтованим колам".

"У відносинах з Україною, на жаль, ми не можемо дозволити собі розкіш відкладати речі на майбутнє, все вимагає термінового врегулювання, повної співпраці та відданості обох сторін. Те, що відбувається в Україні - не тільки на фронті, але і в області реформ, державних фінансів і виборів в наступному році - для нас і для майбутньої форми європейського порядку є істотним", - додав він.

Нагадаємо, раніше в МЗС Польщі заявили, що Україна має стратегічне значення для деяких західних країн на тлі зростання впливу Китаю.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся