МЗС оприлюднив рекомендації при відвідуванні Туреччини у зв'язку з режимом НС

НовиниНадзвичайні події    21.07.2016 - 10:11
Фото: МЗС України просить українців у Туреччині враховувати режим надзвичайного стану
Фото: МЗС України просить українців у Туреччині враховувати режим надзвичайного стану

Українців у Туреччині закликають проявляти пильність і уникати демонстрацій

Міністерство закордонних справ України рекомендує громадянам, які планують поїздку в Туреччину, завжди мати при собі посвідчення особи у зв'язку з введенням режиму надзвичайного стану в цій країні. Про це йдеться в повідомленні прес-служби українського МЗС.

"Інформуємо, що з 01:00 21.07.2016 р. в Турецькій Республіці рішенням президента країни введено надзвичайний стан терміном на 3 місяці", - повідомили в МЗС.


Режим надзвичайного стану в Туреччині передбачає обмеження на пересування, проведення мітингів, демонстрацій, зборів; вибіркові перевірки документів; призупинення розважальних заходів; заборону на в'їзд окремим особам; посилення контролю над ЗМІ; конфіскацію майна без спеціального дозволу.

У зв'язку з цим посольство України в Туреччині закликає українців, які планують відвідати або вже знаходяться в Туреччині, завжди мати при собі документи, які посвідчують особу.

Крім того, громадянам України рекомендується проявляти підвищену пильність, уникати мітингів і демонстрацій, тривалого перебування в транспортних терміналах, адміністративних будівлях, виконувати вимоги правоохоронних органів і місцевої влади, стежити за новинами щодо розвитку ситуації в країні та місці перебування.

У разі затримання, потрапляння в ситуацію, яка загрожує життю і здоров'ю, громадянам України слід невідкладно звертатися в посольство України в Туреччині за номером телефону: +90 533 307 72 32 e-mail: emb_tr@mfa.gov.ua або в Генеральне консульство України в Стамбулі по телефону: +90 530 612 55 77 e-mail: gc_tr@mfa.gov.ua або на цілодобову "гарячу лінію" МЗС України: +38 044 238 16 57.

Нагадаємо, президент Туреччини оголосив надзвичайний стан на три місяці. За його словами, це необхідно для того, щоб нейтралізувати загрози, пов'язані зі спробою державного перевороту в ніч на 16 липня.

On Top