МЗС у 2017 році виділить 172 тис. гривень на догляд за могилами видатних українців за кордоном

МЗС у 2017 році виділить 172 тис. гривень на догляд за могилами видатних українців за кордоном
Фото: МЗС України

У 2016 році на ці цілі було виділено 67,2 тис. гривень фінансової підтримки

Україна в 2017 році витратить на догляд за могилами видатних українців за кордоном 172 тис. гривень. Цю допомогу на благоустрій місць поховань з державного бюджету перерахують українським громадам за кордоном, повідомили в Міністерстві закордонних справ у відповідь на запит РБК-Україна.

Відзначимо, що в 2015 році на ці цілі виділили 62,4 тис. гривень, а в 2016 році - 67,2 тис. гривень фінансової підтримки.

Крім того, за розпорядженням Кабінету міністрів України, окремо Міністерству закордонних справ виділено 60 тис. гривень за рахунок коштів резервного фонду на перевезення із Чеської Республіки в Україну для перепоховання останків письменника і поета Олександра Олеся і його дружини Віри Кандиби.

Також закордонні дипломатичні установи разом з українською діаспорою створили перелік місць поховань (місць пам'яті) видатних українців. Цей список був переданий в Український інститут національної пам'яті. Зараз перелік уточнюється і доповнюється.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Польщі опублікували базу даних осіб, які працювали в Аушвіці.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся