Міжнародний трейдер Dreymoor подав проти ОПЗ багатомільйонний позов

НовиниЕкономіка    22.07.2016 - 21:17

Міжнародний трейдер добрив "Dreymoor Fertilizers Overseas Pte Ltd" подав позов проти "Одеського припортового заводу". Про це повідомляє прес-служба компанії з посиланням на відповідну ухвалу Господарського суду Одеської області.

4 липня суд прийняв позовну заяву компанії і призначив справу до розгляду на 25 липня.


За даними прес-служби, компанія "Dreymoor Fertilizers OverseasPte Ltd" вимагає зобов'язати "Одеський припортовий завод" передати їй карбамід на суму 4 676 400 євро і аміак на суму 8 099 745 євро придбаних за договорами на поставку карбаміду №1243/2015 UREA від 15 квітня 2015 року та договором № Expotrade/085/Ammonia/2015 на поставку аміаку від 17 квітня 2015 року, укладених на підставі виданих ОПЗ складських квитанцій від 17 квітня 2015 року

Зазначені договори були укладені навесні 2015 року між "DreymoorFertilizers Overseas Pte Ltd" та "ExpotradeGlobal Limited".

21 квітня 2015 року "Dreymoor FertilizersOverseas Pte Ltd" через "Unicredit BankAG" здійснило оплату замовленого карбаміду і аміаку.

За даними компанії, в свою чергу "Одеський припортовий завод" підтвердив номінацію судів "Arel" і "Muharrem Dadayli" на перевезення оплачених товарів. Але, незважаючи на видані складські розписки, "ОПЗ" відмовився від навантаження підтверджених їм судів, додали в прес-службі.

"Dreymoor Fertilizers Overseas Pte Ltd" направляла звернення з письмовою вимогою до "ОПЗ" в семиденний строк повідомити узгоджену дату передачі карбаміду і аміаку, але відповіді не послідувало, розповіли в прес-службі.

Тепер компанія "Dreymoor FertilizersOverseas Pte Ltd" має намір у судовому порядку вимагати від "ОПЗ" поставку оплаченого товару.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся