"Метінвест" може зупинити всі підприємства через неповернення ПДВ

"Метінвест" може зупинити всі підприємства через неповернення ПДВ
Фото: генеральний директор групи "Метінвест" Юрій Риженков

Група повідомляє, що всі її підприємства відключені від системи автоматичного відшкодування ПДВ

Група "Метінвест" заявила про те, що в листопаді 2015 р. всі її підприємства відключені від системи автоматичного відшкодування ПДВ. Інформацію про це повідомила прес-служба гірничо-металургійної компанії.

"У разі якщо відшкодування не буде, в поточній ринковій ситуації холдинг буде змушений вже найближчим часом зупинити роботу своїх підприємств", - цитує прес-служба в своєму повідомленні генерального директора групи "Метінвест" Юрія Риженкова.

За даними "Метінвесту", листопадове відключення підприємств групи від системи автоматичного відшкодування ПДВ - вже не перший подібний випадок за останні кілька місяців. При цьому раніше підприємства групи не відключалися всі одночасно.

Повернення податку, можливо, буде здійснюватися в "ручному" режимі, однак розмір відшкодування Групі не відомий", - йдеться в повідомленні компанії.

"Метінвест" - міжнародна вертикально-інтегрована гірничо-металургійна компанія. У структуру групи входять видобувні і металургійні підприємства в Україні, Європі та США, а також мережа продажів з охопленням ключових світових ринків.

Нагадаємо, раніше компанія повідомляла про збільшення боргу з відшкодування ПДВ до 2,33 млрд гривень.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся