З місцевих судів до ВАКС буде передано понад 3 тис. справ 

З місцевих судів до ВАКС буде передано понад 3 тис. справ 
Фото: Олена Танасевич (РБК-Україна)

НАБУ закінчувало досудове розслідування лише по 190 справам

До Вищого антикорупційного суду (ВАКС) передатуть понад 3 тисячі справ, які перебувають на розгляді місцевих судів. Про це заявила голова Вищого антикорупційного суду Олена Танасевич, передає кореспондент РБК-Україна.

За словами Танасевич, ВАКС отримає понад 3 тис. кримінальних проваджень, які наразі перебувають у місцевих судах. Вона додала, що лише по 190 провадженням досудове розслідування закінчувало Національне антикорупційне бюро.

"Сьогодні, 5 вересня 2019 року ми розпочинаємо нашу діяльність. До компетенції ВАКС віднесені 22 склади злочини за тією умовою, що вони вчинені спеціальним субєктом, та розмір шкоди перевищує 500 тисяч гривень. З місцевих загальних судів до ВАКС повинно надійти понад 3 тисячі кримінальних проваджень, з яких лише 190 справ - ті, по яким досудове розслідування закінчувало НАБУ під процесуальним керівництвом САП", - заявила Танасевич.

Нагадаємо, що у четвер, 5 вересня, в Україні почав роботу Вищий антикорупційний суд. Розгляд справ Вищим антикорупційним судом почнеться в найкоротший технічно можливий термін.

Як писало РБК-Україна, президент Володимир Український під час церемонії запуску ВАКС заявив, що роботі антикорупційного суду допоможуть на законодавчому рівні. Також Зеленський наголосив, що суспільство має великі очікування від роботи Вищого антикорупційного суду.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся