Менше 4% українців довіряють російським ЗМІ, - опитування

НовиниСуспільство    18.05.2017 - 15:03
Фото: менше 4% українців довіряють російським ЗМІ
Фото: менше 4% українців довіряють російським ЗМІ

Вкрай низький рівень довіри мають також політичні партії і комерційні банки

Згідно з опитуванням про ставлення громадян України до суспільних інститутів, проведеним соціологічною службою Центру Разумкова з 21 по 26 квітня 2017 року, лише 3,4% українців довіряють російським ЗМІ, у той час як 85,2% не довіряють. Про це повідомляється в прес-релізі Центру.

Так, вкрай низький рівень довіри мають також політичні партії і комерційні банки. Згідно з опитуванням, партіям довіряють лише 8,6% громадян, не довіряють 83,5%. Банки викликають довіру у 10,4% українців і недовіру у 83,9%.

"Серед інститутів держави та суспільства найбільшу довіру громадян мають волонтерські організації (їм довіряють 66% опитаних), Церква (63,3%), Збройні Сили України (55,9%),  Національна гвардія України (49%), добровольчий рух (територіальна оборона) (45,2%), Державна служба з надзвичайних ситуацій (45%) – число респондентів, які довіряють цим інститутам, на статистично значимому рівні перевищує число тих, хто їм не довіряє", - йдеться в опитуванні.

Повідомляється, що в опитуванні брали участь 2018 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької і Луганської областей.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що показник схвалення діяльності президента РФ Володимира Путіна знизився.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Введені Порошенком санкції обмежують діяльність ряду російських ЗМІ Майже 70% британців підтримують Brexit, - опитування
On Top