Медведчук прокоментував резолюцію ООН по боротьбі з фашизмом

НовиниПолітика    19.11.2016 - 16:21
Фото: Віктор Медведчук
Фото: Віктор Медведчук

Лідер "Українського вибору" Віктора Медведчука прокоментував резолюцію ООН по боротьбі з фашизмом. Про це він написав у своєму блозі.

"Третій комітет Генеральної Асамблеї ООН ухвалив Резолюцію про боротьбу з героїзацією нацизму, неонацизмом і іншими видами практики, які сприяють ескалації сучасних форм расизму, расової дискримінації, ксенофобії і пов'язаної з ними нетерпимості", - пише він.

Політик підкреслив, що "офіційний Київ, що на словах засуджує будь-які прояви нацизму та нетерпимості, не підтримав резолюцію, яка визнає, що всі держави повинні заборонити будь-яке "вшанування нацистського режиму, його союзників і пов'язаних з ними організацій, чи то офіційно, чи неофіційно".

"Позиція офіційного Києва йде врозріз з думкою народу. Голосування в ООН — це зрада тих принципів та ідей, які сповідували учасники антигітлерівської коаліції, це злочин проти пам'яті наших батьків і дідів", - написав він.

Медведчук також звинуватив українську владу в безвідповідальній позиції. Крім того, він переконаний, що "така позиція підриває репутацію України на міжнародній арені".

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
ООН схвалює прийняття Україною міжнародних стандартів із розмінування Країни ООН вирішили повністю відмовитися від вугілля
Теги: ООН
On Top