Медведчук прокоментував інвестиційні ініціативи уряду

Медведчук прокоментував інвестиційні ініціативи уряду
Фото: Віктор Медведчук

Якщо в Україні буде збудована грамотна державна політика, іноземний капітал знову прийде в Україну. Так Віктор Медведчук прокоментував плани уряду щодо поліпшення інвестиційного клімату.

"Радує, що про це стали говорити не тільки представники бізнесу та громадськість, а також опозиційні та провладні політичні сили, представлені у ВР", — вважає Медведчук.

На його думку, активізація економіки, підвищення завантаженості промпідприємств, повернення колишнього промислового потенціалу України не залишаться не поміченими інвесторами.

"Це підвищить привабливість країни для іноземного капіталу. І якщо буде на те політична воля, якщо уряд перестане озиратися на Захід і переписувати двічі на рік закони під диктовку МВФ, якщо буде вибудувана грамотна державна політика, іноземний капітал знову прийде в Україну. Щоб будувати тут підприємства, розвивати бізнес, створювати робочі місця", — прогнозує політик.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся