Через масові заходи в центрі Києва перекрито кілька вулиць

Через масові заходи в центрі Києва перекрито кілька вулиць
Фото: перекриття центру Києва (РБК-Україна)

Обмеження руху транспорту діють на вул. Прорізна, Б. Хмельницького та бул. Шевченка

Через проведення масових заходів у центрі Києва 4 лютого 2018 року правоохоронці перекрили кілька вулиць. Про це повідомляє кореспондент РБК-Україна.

Зокрема зазначено, що в зв’язку з проведенням масових заходів у Києві перекрито для проїзду транспорту вулиці Прорізна, Богдана Хмельницького (від Володимирської до Хрещатика) та Бульвар Шевченка (від Володимирської до Хрещатика).

Через масові заходи в центрі Києва перекрито кілька вулицьЧерез масові заходи в центрі Києва перекрито кілька вулицьЧерез масові заходи в центрі Києва перекрито кілька вулицьЧерез масові заходи в центрі Києва перекрито кілька вулицьЧерез масові заходи в центрі Києва перекрито кілька вулицьЧерез масові заходи в центрі Києва перекрито кілька вулиць
 

Фото: перекриття руху в центрі Києва (РБК-Україна)

За даними поліції, сьогодні в центральній частині столиці, відповідно до поданих до Київської міської державної адміністрації заявок, заплановано кілька заходів, у яких візьмуть участь кияни та представники з інших регіонів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на службу в центрі Києва заступили поліцейські та військовослужбовці Національної гвардії України. Загалом за порядком у столиці 4 лютого 2018 року стежитиме близько 2000 правоохоронців.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся