ru ua

Маск і Цукерберг втратили за день 3,5 млрд доларів

Маск і Цукерберг втратили за день 3,5 млрд доларів Фото: Марк Цукрберг (pixabey)

Акції Facebook на тлі новин про уразливість знизилися

Статки засновника Facebook Марка Цукерберга і глави Tesla Inc. Ілона Маска зменшились. Про це повідомляє Bloomberg.

Так, статки голови Tesla зменшилися на 1,5 млрд доларів після повідомлень про те, що в США відкрили проти нього справу.

Засновник Facebook Цукерберг втратив 2 млрд доларів через заяви про атаку на соцмережу, яка торкнулась близько 50 млн користувачів.

Статки Маска знизилися після повідомлень про те, що Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) відкрила проти нього справу, запідозривши голову Tesla в тому, що він ввів інвесторів в оману.

Повідомляється, що капітал Цукерберга 28 вересня скоротився на 2 млрд доларів після того, як Facebook Inc. розповіла, що на цьому тижні виявила на своєму сайті уразливість, яка торкнулася майже 50 млн акаунтів соцмережі. Хакерам вдалося в результаті атаки отримати доступ до облікових записів, Facebook поки не встановили, однак заходи, за словами віце-президента компанії Гая Розена, вже зробили.

Зазначимо, акції Facebook впали на Нью-Йоркській біржі на 2,71% до 164,26 доларів. Акції Tesla з початку дня впали на 13,86% до 265,03 доларів за один цінний папір.

Нагадаємо, раніше компанія Facebook повідомила, що хакери скористалися уразливістю в коді соціальної мережі і отримали доступ до приблизно 50 млн акаунтів.