Мартиненко не прийшов сьогодні на допит в НАБУ

НовиниНадзвичайні події    29.12.2015 - 17:13
Фото: Микола Мартиненко
Фото: Микола Мартиненко

Екс-нардеп повторно викликано на допит на 11 січня 2016 року

Колишній народний депутат України Микола Мартиненко не прийшов свідчити на допит в Національне антикорупційне бюро України. Про це РБК-Україна повідомили в прес-службі НАБУ.

"Він не прийшов. Прийшов його адвокат, який представляє його інтереси за договором про надання правової допомоги. Адвокат заявив, що пан Мартиненко поїхав на лікування, тому не зміг прибути на допит. Довідки, яка підтверджує поважну причину неявки на допит надано не було", - заявив він.

На уточнююче питання, куди саме поїхав Мартиненко на лікування, у прес-службі заявили, що адвокат цього не заявив.

"Не сказав, в якому напрямку він поїхав на лікування", - сказали в прес-службі.

У той же час, як відзначили в прес-службі НАБУ, Мартиненко повторно викликано на допит на 11 січня 2016 року.

"З боку Національного антикорупційного бюро через адвоката пана Мартиненка була вручена повістка про виклик на допит на 11 січня", - заявили в прес-службі.

Також у прес-службі уточнили, що Микола Мартиненко був викликаний на допит у якості свідка в рамках розслідування двох кримінальних проваджень.

"Він був викликаний в якості свідка по двох кримінальних провадженнях. Назви виробництва не уточнюється", - відзначили там.

Нагадаємо, 28 грудня НАБ України відкрило дві справи проти народного депутата з фракції "Народний фронт" Миколи Мартиненка. Екс-нардепа підозрюють у хабарництві і привласненні, розтраті майна або заволодінні ним шляхом зловживання службовим становищем.

On Top