Мартиненко звинувачує НАБУ в рекордних фальсифікації і відмові передавати в суд справи

Новини Політика 12.10.2017 - 15:41
Фото: Микола Мартиненко (nfront.org.ua)
Фото: Микола Мартиненко (nfront.org.ua)

Мартиненко прокоментував чергове продовження слідства у справі Східного ГЗК

Колишній депутат Микола Мартиненко звинувачує НАБУ в рекордних фальсифікаціях і відмові передавати в суд справи, де він "безпідставно фігурує". Про це він заявив, коментуючи чергове продовження слідства у справі Східного ГЗК - тепер до січня 2018 року, повідомила прес-служба екс-депутата.

Він зазначив, що в квітні цього року НАБУ "голосно піарилось" на його затриманні та висуненні йому підозри за Східним ГЗК.

"Пан Ситник обіцяв передати справу в суд до кінця літа. Але після вручення мені підозри справа затягується вже на 9 місяців, а в цілому вона триває майже 2 роки. Там все шито білими нитками і розвалиться в будь-якому суді. Я нікуди не ховаюся і весь час вимагаю передати в суд справу по Східному ГЗК для розгляду по суті. Але НАБУ продовжує піаритися на згадування мого імені", - сказав Мартиненко.

"Директор НАБУ Ситник весь час апелює до нескінченних міжнародних запитів. Це зручна "відмазка", тому що мені нема чого пред'явити. В результаті НАБУ залучає в якості доказів якісь ксерокопії, які були опубліковані близьким до НАБУ депутатом Лещенком ще в 2015 р. в рамках проплаченою кампанії проти мене. Доходить до маразму: НАБУ вимагало мого повторного арешту за інтерв'ю!", - підкреслив колишній депутат.

За словами Мартиненка, в діях НАБУ/САП є лише "логіка політичної боротьби і піару".

"Я ще в 2015 році добровільно відмовився від депутатського мандата для об'єктивного розслідування всіх фейків в мою адресу. Але отримав відверту політичну заангажованість з боку керівництва НАБУ", - зазначив екс-нардеп.

Він зазначив, що "майже 2 роки НАБУ намагається намалювати "докази" по іншій справі - "Енергоатома".

"Там немає складу злочину - незалежна експертиза визнала, що "Енергоатом" отримав від контрактів з чеською "Шкодою" не збитки, а прибуток в 21 млн грн. Ця справа є рекордсменом за тривалістю фальсифікацій з боку НАБУ. Пан Ситник став заручником своїх гучних заяв і тепер щосили намагається вписати моє ім'я. Причому детектив Семак, який веде розслідування, також політично заангажований, він працював помічником депутата Войціцької", - зазначив Мартиненко.

На думку екс-депутата, "фінальну крапку в брудній кампанії" проти нього поставить Європейський суд з прав людини. Він також в черговий раз підкреслив, що організатори і виконавці його "незаконного переслідування" понесуть кримінальну відповідальність.