ru ua

Марш національної гідності: в Раді озвучили вимоги активістів

Марш національної гідності: в Раді озвучили вимоги активістів Фото: Андрій Білецький

Нардеп Білецький озвучив їх в ході засідання парламенту

Позафракційний депутат Андрій Білецький в ході пленарного засідання Верховної Ради України зачитав парламентарям вимоги учасників Маршу національної гідності, передає "112 Україна".

"Ми, українські націоналісти, об'єднаємо свої зусилля для того, щоб протистояти озброєному окупанта на сході і фінансовому диктату з Заходу. Але головне, в першу чергу, для того, щоб знищити цю владу, яка помилково називається українською. Як державники ми вимагаємо нового політичного курсу, який повинен спиратися на пріоритет національних інтересів", - зазначив нардеп.

За його словами, серед вимог учасників маршу - припинення торговельних відносин з окупованими територіями Донбасу і розрив дипломатичних відносин з Росією.

"Ми не допустимо приватизації стратегічних підприємств, продажу сільськогосподарських земель, щоквартального зростання цін на комунальні послуги. Ми вимагаємо розрив дипломатичних відносин з РФ. І, врешті-решт, вимагаємо реального дієвого механізму імпічменту президента і відкликання депутатів... Я вам обіцяю, якщо ви надумаєте не виконати, у нас вистачить сміливості, сил і рішучості розпустити цю Раду", - заявив Білецький.

Нагадаємо, учасники Маршу національної гідності проводять мітинг біля Верховної Ради України. На площі біля парламенту перебувають до 5 тисяч активістів.

Марш національної гідності проходить сьогодні на Майдані. Організували акцію ВО "Свобода", "Правий сектор" і "Національний корпус" ( "Азов"). Організатори заявили про мирний характер акції.