Марсель - Лейпциг: онлайн трансляція (рахунок 5:2)

Марсель - Лейпциг: онлайн трансляція (рахунок 5:2) Марсель - Лейпциг

РБК-Україна провів онлайн-трансляцію матчу-відповіді 1/4 фіналу Ліги Європи

Марсель - Лейпциг. Онлайн-трансляція поєдинку розпочнеться на РБК-Україна о 22:05, а дивитися матч можна на телеканалі "Футбол 2". "Марсель" прийме "РБ Лейпциг" у повторному чвертьфінальному матчі Ліги Європи. На думку букмекерів, у даному поєдинку перевага на боці французького клубу.

12 квітня 22:05
Марсель, стадіон "Велодром"

OM - RB Leipzig Comeback History

You know what they say ... History has a way of repeating itself Who has a score prediction for Thursday?

Опубліковано Olympique de Marseille 10 квітня 2018 р.

Стартові склади:

"Марсель": Пеле - Сакаї, Камара, Густаво, Амаві - Лопес, Сансон - Сарр, Пайє, Флоріан Товен - Мітроглу
Запасні: Ескалес, Рамі, Окампос, Сертік, Замбо-Ангісса, Н`Джіе, Жермен

"РБ Лейпциг": Гулаші - Ільзанкер, Упамекано, Конате, Клостерманн - Камплі, Демме, Кейта - Сабітцер, Вернер, Брума
Запасні: Мвого, Орбан, Бернардо, Кайзер, Вернер, Форсберг, Поульсен

Матч завершено 5:2

90 + 4 хв. Фінальний свисток!!! Фантастичний матч, в якій переможцем виходить "Марсель" за рахунок більшої кількості точних попадань.

90 + 3 хв. ГОООЛ!!! М'яч забив Сакаї і поставив крапку в протистоянні, розстрілявши самотні володіння гостей.

90 хв. Набі Кейта виграє боротьбу на другому поверсі і пробиває по воротах, але точність не знаходить.

90 хв. Арбітр компенсував чотири хвилини до основного часу.

90 хв. Сакаї отримує попередження за активне вираження емоцій.

87 хв. Конате отримує жовту картку.

83 хв. Остання заміна у "Марселя": Замбо-Ангісса замість Дімітрі Пайє.

81 хв. Вибігають в контратаку господарі, Лопес намагається увійти в штрафний майданчик, але прекрасно в підкаті грає Конате, зберігаючи м'яч у себе.

73 хв. Статистика володіння м'ячем: 47 на 53.

67 хв. Друга вимушена заміна в матчі, замість Юпамекано виходить Бернардо.

66 хв. Упамекано надають медичну допомогу за межами поля.

65 хв. За однією заміні у команд. "РБ Лейпциг": пішов Забітцер, вийшов Поульсен. "Марсель": замість Товена з'явився Окампос.

60 хв. ГОООЛ!!! Божевільні емоції! Пайє відправив м'яч у верхній кут.

57 хв. Гойдалки тривають, то одні в півфіналі Ліги Європи, то інші.

56 хв. Гол! Огюстен ударом в один дотик спрямував м'яч точно в ціль.

Фото uefa.com

51 хв. Мітроглу виставив лікоть під час верхової боротьби за м'яч і отримав жовту картку.

49 хв. Гаряче зараз було у штрафному майданчику "Лейпцига"! "Марсель" і не думає зменшувати оберти! Флоріан Товен входить в штрафний майданчик з правого краю і котить в центр, звідки пробиває Мітроглу - Гулачі парирує, а потім рятує ще і від удару Амаві.

46 хв. Розпочався другий тайм. Поїхали!

45 + 1 хв. Перерва.

45 хв. Одну хвилину вирішив додати суддя до першого тайму.

39 хв. Флоріан Товен отримує жовту картку.

38 хв. ГОООЛ!!! Виходять вперед французи. Товен одним дотиком переправив м'яч у ворота.

35 хв. Захисники "Марселя" контролюють м'яч на своїй половині поля, "бики" акуратно прессингують.

29 хв. Вимушена заміна. Серйозні проблеми у Сарра з рукою. Замість нього з'являється Аділь Рамі.

28 хв. Больові відчуття випробовує Буна Сарр. Саме з цієї причини він був змушений піти за межі поля, де отримує медичну допомогу.

18 хв. "Марсель" забиває третій гол, але він не зараховується!

12 хв. Чергова атака "Марселя" завершується неточним ударом по воротах.

11 хв. Невелика сутичка між футболістами виникає, градус матчу загострюється. Але обійшлося без жовтих карток.

10 хв. Дуже швидко господарі повертаються в протистояння, тепер їм потрібен лише один гол.

9 хв. Боже, який матч! Гулаши два удари впритул відбив, але з третім пострілом від Сарра не впорався.

6 хв. "Марсель" дуже швидко вирівнює рахунок в матчі!

2 хв. З забитого гола починають поєдинок гості! Брума вколотив м'яч точно в ціль.

1 хв. Головний арбітр матчу дає свисток і зустріч почалася!

- В очікуванні матчу.

- Гарний "Велодром".

- Прогулянка гравців "Лейпцига" по Марселю.

- Промо-ролик до матчу від французького клубу.

Рахунок в першій дуелі "Лейпцига" і "Марселя" був відкритий тільки в самому кінці першого тайму. Автором вирішального і єдиного гола став нападник збірної Німеччини Тімо Вернер, який забив свій четвертий м'яч у поточному турнірі.

Варто зазначити останні ігри обох команд і ситуацію у внутрішніх чемпіонатах. "Марсель" продовжує боротьбу з "Ліоном" за третю сходинку в чемпіонаті Франції і зіграв в нічию з аутсайдером "Монпельє". "Лейцінг" програв "Байєру", перебуваючи на шостому місці Бундесліги.

"РБ Лейпциг" на стадії плей-офф Ліги Європи завжди вигравав перші матчі. На стадії 1/16 фіналу "бики" в Італії розібралися з "Наполі" 3:1. Переваги в два м'ячі вистачило, щоб пройти неаполітанців (поєдинок 0: 2). У наступному раунді "Лейпциг" відправив відпочивати "Зеніт". Домашня перемога 2:1 і потім швидкий гол на виїзді.

По ходу всієї Ліги Європи "Марсель" зустрічався з командами, які на попередніх стадіях вибивали німецькі клуби. Французький клуб в 1/16 фіналу легко розібрався з "Брагою" і "Атлетиком" з Більбао. Португальці на груповому етапі випередили "Хоффенхайм", а баски - "Герту".

"Олімпік" - двічі фіналіст Кубка УЄФА, а для "Лейпцига" це дебютний сезон в єврокубках.