Манчестер Юнайтед - Зоря: онлайн-трансляція

НовиниСпорт    29.09.2016 - 23:10

На стадіоні "Олд Траффорд" пройде матч другого туру групового етапу

Онлайн-трансляція матчу "Манчестер Юнайтед" - "Зоря" розпочнеться на РБК-Україна у 21:30, а дивитися футбол можна на каналі "Футбол 2".

Луганська "Зоря" вперше у своїй історії зіграє з командою рівня "Манчестер Юнайтед".

29 вересня, 22:00
Манчестер, "Олд Траффорд"

Манчестер Юнайтед - Зоря 1:0
Гол: Ибрагимович, 69

Після прикрої нічиєї в першому матчі проти "Фенербахче", коли підопічні Вернидуба пропустили вже після доданого арбітром часу, гра з "Манчестер Юнайтед" виглядає дуже цікавою і багатообіцяючою. "Зоря" знаходиться в прекрассном тонусі і показує чи не лучщий свій футбол в історії.

Моурінью після перемоги над "Лестером" надав відпочинок Ібрагімовичу, що має полегшити життя захист "Зорі". Але ось одужання Мхітаряна робить центр поля МЮ просто феноменальним. В парі з Погба Генріх може спокійно грати попереду, не побоюючись контратак.

Звісно, в "Зорі" відносяться до матчів з МЮ з понимаением і трепетом. Ніхто з футболістів луганського клубу не грав проти суперника такого рівня. Для позитивного результату в сьогоднішньому матчі "Зорі" доведеться показати більше, ніж свій максимум.

Півзахисник "Зорі" Желько Любеновіч:

"Скажу чесно: не міг уявити ще зовсім недавно, що нам вдасться зіграти з такими командами, як "Манчестер Юнайтед". Ніхто не очікував такої жеребкування. Я дуже радий, що нам попалася така команда. Зігравши з ними, ми подивимося з боку на свій рівень, отримаємо величезний досвід. Якщо будуть помилки, зробимо роботу над ними, щоб знати, як рухатися далі".

23:55

Кінець матчу

23:47

87 хв. Каменюка відмінно прорвався по правому флангу і прострілив, але ніхто не дотягнувся до м'яча.

23:40

80 хв. Замість Чайковського виходить Гордієнко.

23:37

76 хв. Досвідчений Ліпартія вийде замість Любеновіча.

23:35

74 хв. Янг і Мартіаль виходять замість Мати і Фосу-Менса.

23:32
23:29

69 хв. Пропускає Зоря... Мата віддав в центр на Руні, який не дуже добре пробив, але Ибрагимовчил зміг продавити Каменюку і відправити м'яч у ворота.

23:28

67 хв. Руні виходить на поле замість Лингарда.

23:27

66 хв. Ромеро тягне удар Пауліна з лінії штрафної!

23:24

64 хв. Байї грубо влетів в ногу Пауліна - жовта картка.

23:20

59 хв. У Зорі замість Кулача виходить Пауліна.

23:14

53 хв. Феллаїні зміщувався в центр і пробив - Соболь накрив удар бельгійця.

23:09

48 хв. Любеновіч геніально відправив по флангу Соболя, але той зіпсував момент, потрапивши в офсайд.

22:51

Перерва

22:46

41 хв. Ой, як небезпечно бив Феллаїні головою після кутового. Але м'яч пройшов над воротами.

22:44

39 хв. Мата вище воріт пробив головою після прострілу Погба.

22:41

37 хв. Зоря витримала ще один натиск МЮ.

22:37

31 хв. Ібрагімович заробив штрафний і сам його реалізував - удар прийшов у стінку.

22:31

26 хв. Зоря зараз забрала м'яч собі. І вже досить довго

22:26

20 хв. Після кутового м'яч долетів до Рашфорда і той вбив його у поперечину.

22:22

17 хв. Луганчани поки що тримають суперника на нормально відстані від своїх воріт.

22:18

13 хв. І ще одна атака Зорі. Караваєв прострілював з меж штрафного, але захисники зіграли зібрано.

22:14

9 хв. Феллаїні пробив неточно головою після кутового.

22:10

5 хв. Момент у Зорі! Петряк віддав в центр на лінію штрафного на Любеновіча, але Желько пробив вище воріт.