Челсі - Манчестер Юнайтед: де дивитися

Челсі - Манчестер Юнайтед: де дивитися Фото: Челсі - Манчестер Юнайтед де дивитися

Де і коли розпочнеться матч

Челсі - Манчестер Юнайтед. РБК-Украина розповідає своїм читачам, де і коли дивитися матч Челсі - Манчестер Юнайтед. Онлайн-трансляція матчу Челсі - Манчестер Юнайтед почнеться на РБК-Україна 23 жовтня о 17:30, а дивитися поєдинок можна на каналі "Футбол".

23 жовтня, 18:00
Лондон, "Стемфорд Брідж"
Челсі - Манчестер Юнайтед 4:0
Голи: Педро, 1, Кехилл, 22, Азар, 62, Канте, 70

Склади команд:

Челсі: Куртуа — Аспілікуета, Давид Луїс, Кехілл — Мозес, Канте, Матіч, Алонсо — Педро, Дієго Коста, Азар.
Манчестер Юнайтед: Де Хеа — Валенсія, Байлли, Смоллінг, Блінд — Еррера, Феллаїні — Лингард, Погба, Рашфорд — Ібрахімовіч.

Кінець матчу

83 хв. Куртуа зумів шикарно зреагувати на небезпечний удар Идрагимовича.

79 хв. Вілліан виходить замість Азара.

75 хв. Погба грубо зіграв проти Матіча на чужій половині поля - жовта картка.

70 хв. ГОЛ! Канте спокійно обіграв захисників на вході в штрафну і точно пробив повз голкіпера!

65 хв. Замість Лингарда на поле вийшов Мартіаль.

61 хв. ГОЛ! АЗАР! Ось це так! Обігрався з Еден Матичем, отримав м'яч в штрафній і пробив під Де Хеа!

56 хв. Смоллінг відмінно заблокував удар Азара, яким той завершував контратаку своєї команди.

52 хв. Рохо виходить замість Байї.

49 хв. Канті бив, м'яч крізь захисників прийшов до Кості, той забив, але суддя свиснув оффсад.

46 хв. Мата вийшов замість Феллаїні.

Перерва

40 хв. Луїс грубо грає проти Феллаїні - жовта картка.

33 хв. Байї грубо зіграв в центрі поля проти Кости - жовта картка.

30 хв. Команди грають дуже нерівномірно. Гравці носяться як очманілі, то невпевнено розігрують м'яч.

22 хв. ГОЛ! Після подачі кутового Еррера скинув м'яч уздовж воріт і Кехілл впевнено вбив його у ворота!

20 хв. Заспокоїлася гра. З м'ячем трохи більше знаходиться МЮ.

14 хв. Небезпечно пробив Азар з лінії штрафного, але трохи не влучив по воротах.

8 хв. Валенсія відмінно подав з флангу і Ібрагімович трохи неточно пробив головою.

5 хв. Рашфорда вивели з м'ячем у штрафному суперника, але він прострілити добре не зміг.

1 хв. Гол! Алонсо віддав відмінний пас на хід Педро, той обіграв Де Хеа і відправив м'яч у ворота!

Почався матч

Головний матч туру в Англії почнеться в 18:00 за київським часом. В Україні вболівальники зможуть подивитися матч на каналі "Футбол 2". У Росії поєдинок покаже "Матч!". А странаха Балтики трансляцію покаже канал Viasat Sport Baltic.

Нагадаємо, на РБК-Україна можна ознайомитися з анонсом поєдинку.