Манчестер Юнайтед - Андерлехт: онлайн трансляція (рахунок 2:1)

Манчестер Юнайтед - Андерлехт: онлайн трансляція (рахунок 2:1) Фото: "Манчестер Юнайтед" - "Андерлехт"

РБК-Україна веде онлайн-трансляцію поєдинку

"Манчестер Юнайтед" і "Андерлехт" проводять другий поєдинок в рамках 1/4 фіналу Ліги Європи УЄФА. Онлайн-трансляція поєдинку почалася на РБК-Україна в 22:00, дивитися матч можна на "Футбол 1". На думку букмекерів, фаворитом у цьому матчі є англійський клуб.

20 квітня, 22:05
Манчестер, Олд Траффорд

Стартові склади:

"Манчестер Юнайтед": Ромеро, Валенсія, Байї, Рохо, Шоу, Керрік, Погба, Решфорд, Мхітарян, Лингард, Ібрагімович.

"Андерлехт": Рубен, Аппіа, Спаич, Мбоджи, Обрадовіч, Дендокер, Кипчу, Тилеманс, Ханні, Ачеампонг, Теодорчик.

120 хв. Усе. Звучить дав фінальний свисток! Рахунок 2: 1 Голи Генріха Мхітаряна і Маркуса Решфорда вивели "МЮ" в 1/2 фіналу Ліги Європи УЄФА.

110 хв. Погба пробиває в створ воріт. Воротар відбив м'яч, захисник підстрахував.

107 хв. ГОООЛ! Феллайні відзначився результативною передачею.

105 хв. Перша 15-хвилинка завершена. Команди міняються воротами, продовжуємо. Поки рахунок колишній.

93 хв. Обрадович потужно вдарив з-за меж штрафного, по дорозі м'яч зачіпає захисників МЮ.

91 хв. Розпочався перший екстра-тайм.

90 + 2 хв. Звучить свисток. Чекаємо додатковий час. У першому таймі Ханні відповів на швидкий гол Мхітаряна. Після перерви частіше небезпечні моменти створювали господарі, але рахунок так і залишився незмінним - 1: 1.

90 хв. Дві хвилини додав арбітр.

86 хв. Решфорд забиває після свистка про офсайд. А ось самого офсайду же не було,

82 хв. Ібрагімович не влучає у ворота. Не йдуть сьогодні удари у шведа.

79 хв. Теодорчик змінюють, замість нього Телін з'являється на полі. Це остання заміна у "Андерлехта". Ще одна заміна залишається у Моурінью.

alt

73 хв. Швед падає у штрафному і просить пенальті, але суддя мовчить.

71 хв. Ібрагімович не забиває з кількох метрів.

68 хв. Невдалий розіграш і господарі тікають в контратку. Решфорд виходить один на один, але прокидає м'яч занадто далеко.

66 хв. "Ман Ю" порушує правила, Теодорчик заробляє штрафний удар.

64 хв. Подвійна заміна "Андерлехта". Автор голу Ханни залишає поле, замість нього виходить Станчу. Також йде Кіпчу, замість нього з'являється Бруно.

60 хв. Заміна, йде Лінгард. На полі з'являється 29-річний Феллайні. Вихованець "Стандарда" - принципового суперника "Андерлехта".

54 хв. Теодорчик б'є головою, але м'яч потрапляє прямо в руки Ромеро.

48 хв. Теодорчик вривається в штрафну, прицілюється і завдає удар - Валенсія встигає підставити ногу. Буде кутовий.

46 хв. Розпочався другий тайм. "Андерлехт" починає з центру поля.

45 + 3 хв. Суддя дає свисток на перерву, відпочиваємо.

45 хв. Дві хвилини додав арбітр до першого тайму.

40 хв. Відсоток володіння м'ячем вирівнявся - 50 на 50.

35 хв. Решфорд б'є з-за меж штрафного майданчика у створ воріт, але воротар на місці.

34 хв. Якщо цей рахунок залишиться і в другому таймі, нас чекає додатковий час, а потім, можливо, і серія пенальті.

32 хв. ГООООЛ! Теодорчик не зміг пробити, а ось Ханні не розгубився і зрівняв рахунок! 1:1!

27 хв. Шмейхель-старший і Шмейхель-молодший прийшли подивитися футбол на "Олд Траффорд".

alt

24 хв. А ось Ібрагімович, але поки він порушує правила і "Андерлехт" заробляє штрафний удар.

23 хв. Рохо залишає поле на ношах. Його замінив Дейлі Блінд.

22 хв. Гра призупинена, Рохо лежить на полі.

20 хв. Ачеампонг мало не забиває! Він легко обіграв двох суперників і вирвався до воріт, але не влучив у ближній кут.

15 хв. 54% часу м'ячем володіють господарі, гості - 46%.

13 хв. На куражі діють господарі. Тепер Лингард перевіряє на міцність ворота Рубена.

11 хв. Тьелеманс отримує жовту картку за грубу гру. Він пропустить перший півфінал Ліги Європи, якщо "Андерлехт" туди вийде.

10 хв. ГОООЛ Мхітарян забиває. Перша серйозна атака господарів призводить до взяття воріт! Рэшфорд з другої спроби робить передачу на гравця збірної Вірменії у центр штрафного.

alt

5 хв. Включилися в гру бельгійці. Теодорчик трохи не виходить один на один з Ромеро, але не дотягнувся до м'яча.

1 хв. А ось і стартовий свисток, поїхали! Господарі відразу ж пішли вперед.

- А ось і команди вийшли на поле, звучить гімн Ліги Європи.

- Фанати "Андерлехта" на трибунах "Олд Траффорд".

alt

На вихідних в АПЛ "Манчестер Юнайтед" переміг "Челсі" сосчетом 2:0 (Рэшфорд 7, Еррера 49) і піднявся на п'яте місце в турнірній таблиці. Маркус Рэшфорд відкрив рахунок з передачі Андера Еррери, який пізніше забив сам. Це перший гол іспанця в поточному чемпіонаті. Златан Ібрагімович не був включений до стартового складу, але під кінець зустрічі вийшов на заміну.

"Андерлехт" на виїзді в чемпіонаті Бельгії мінімально обыглал "Остенде" 0:1. Перемогу своєму клубу приніс атакуючий півзахисник Софія Анні, забивши свій перший гол з 19 лютого, коли він також вразив ворота "Остенде". Столичний клуб знаходиться на першій сходинці у чемпіонаті і до семи очок збільшив відрив від "Брюгге".

У матчі ЛЕ тиждень тому "Ман Ю" вів на полі суперника, але гол Леандера Дендонкера в кінцівці врятував брюссельцев від поразки, і зараз за англійців говорить лише гол на виїзді. Одна помилка - і Жозе Моурінью може опинитися за бортом півфіналів.

В Лізі Європи манкуніанці виграли абсолютно всі домашні матчі, а серія без поразок у бельгійського клубу налічує зараз сім поєдинків поспіль. Перший матч між "Манчестер Юнайтед" і "Андерлехтом" тиждень тому завершився внічию 1:1, залишивши місце інтризі на поєдинок.