Манчестер Сіті - Челсі: онлайн-трансляція матчу

Манчестер Сіті - Челсі: онлайн-трансляція матчу Фото: Манчестер Сіті - Тоттенхем, онлайн-трансляція

РБК-Україна проведе онлайн-трансляцію поєдинку

Манчестер Сіті - Тоттенхем - Онлайн-трансляція матчу "Манчестер Сіті" - "Тоттенхем" розпочнеться на РБК-Україна 19:00, дивитися поєдинок можна на каналі "Футбол". В гості до "городянам" їде один з претендентів на чемпіонський титул.

21 січня, 19:30
Манчестер, "Этихад"
Склад команд:
Манчестер Сіті
: Браво, Отаменді, Сабал, Коларов, Клішин, Турі, Сільва, Де Брюйне, Саней, Стерлінг, Агуеро
Тоттенхем: Льоріс, Уокер, Дайер, Алдервейрелд, Вімм Комплекси, Роуз, Ваньяма, Дембеле, Эриксе, Аллі Теж, Кейн

Манчестер Сіті - Тоттенхем, 2:2
Гол: Соне, 49, Де Брейне, 54 - Деле Алли, 58, Сон, 77

Фінальний свисток

90 хв. Замість Сілви виходить Делф.

82 хв. Замість Стерлінга на поле виходить Жезуш.

77 хв. ГОЛ! Це неймовірно! Кейн п'ятою віддав під удар Сону і той точно відправляє м'яч в кут!

76 хв. Стерлінг відмінно вийшов один на один, але пробив прямо в руки Льорісу.

65 хв. Вінгс виходить замість Альдервайрельда

58 хв. ГОЛ! Уокер подав праворуч і Справі Аллі відмінно б'є головою!

54 хв. ГОЛ! Льоріс погано вибиває м'яч після прострілу і Де-Брейне добиває!

49 хв. Гол! Соні після довгого пасу випередив Льоріса і закотив м'яч у порожні ворота!

46 хв. Замість Віммера вийшов Сон.

Перерва

44 хв. Стерлінг пробивав з центру штрафного майданчика, але влучив прямо в захисника.

37 хв. Де-Брейне м'яко накинув м'яч на голову Агуеро, але з його ударом впорався Льоріс.

33 хв. Роуз небезпечно прострілював, але Отаменді встиг вибити м'яч.

27 хв. Де-Брейне дуже непогано увійшов у штрафну, але пробив дуже невдало.

20 хв. Льоріс відбиває класний удар Сілви з лінії штрафної.

13 хв. Дайер грубо грає проти Стерлінга - жовта картка.

12 хв. Агуеро досить небезпечно пробив з лінії штрафного, але м'яч пройшов над воротами.

5 хв. Тоттенхем з самого початку матчу намагається пресингувати суперника.

Почався матч

"Тоттенхем" ще в минулому сезоні боровся за чемпіонський титул, але в цьому розіграші команда знайшла потрібний для цього досвід, і більш готова до серйозних матчів. Це показала гра з "Челсі", який до поїздки в Лондон, видав неймовірну серію з перемог. Тепер вже "Тоттенхем" виглядає прихованим фаворитом поєдинку.

Хоча, для перемоги є все і у "Манчестер Сіті". Правда, гра у підопічних Гвардіоли не клеїться. Особливо в захисті, яку проходять практично будь опонента. Але у "городян" повно гравців височенного класу, які можуть вирішити результат поєдинку на свою сторону, так що списувати "Сіті" з рахунків не варто.

alt

Тренер "Манчестер Сіті" Хосеп Гвардіола:

"Психологічно це важка ситуація. Вже в багатьох матчах, починаючи з домашньої зустрічі з "Евертоном", ми ведемо гру, створюємо моменти, але не можемо довести справу до кінця. У важкі хвилини ми повинні бути разом, і я закликаю команду зберігати оптимізм. Будемо старатися і надалі боротися за результати".