Манчестер Сіті - Ліверпуль: онлайн-трансляція

Манчестер Сіті - Ліверпуль: онлайн-трансляція Фото: Манчестер Сіті - Ліверпуль

РБК-Україна провів онлайн-трансляцію поєдинку

Онлайн-трансляція центрального поєдинку 29-го туру чемпіонату Англиив, якому "Манчестер Сіті" на своєму полі прийме "Ліверпуль", розпочалася на РБК-Україна о 18:30, а дивитися матч можна на каналі "Футбол 2". Букмекери вважають, що більше шансів на перемогу має клуб з міста Манчестер.

19 березня, 18:30
Манчестер, Этихад Стедіум

Стартові склади:

Манчестер Сіті: Кабальєро, Фернандіньо, Отаменді, Стоунз, Кліши, Турі, Стерлінг, Де Брайне, Сілва, Сане, Агуеро.

Запасні: Браво, Коларов, Санья, Фернандо, Гарсія, Ихеаначо, Ноліто.

Ліверпуль: Міньоле, Клейн, Матіп, Клаван, Мілнер, Вейналдум, Джан, Лаллана, Мане, Коутіньйо, Фірміні.

Запасні: Каріус, Ловрен, Александер-Арнольд, Морено, Вудберн, Лейва, Ориг.

90 + 4 хв. Цей видовищний матч закінчено. Розходяться миром команди. Рахунок 1:1.

90 + 3 хв. "Городяни" намагаються влаштувати останній штурм.

90 + 2 хв.Сил немає, але обидві команди намагаються йти вперед.

90 хв. Арбітр компенсує чотири хвилини.

89 хв. Ще одна заміна у "Ліверпуля": Лейва виходить замість Фірміно.

89 хв. А Мане отримує попередження.

84 хв. Фернандо намагається зіграти головою в атаці.

83 хв. Заміна в команді "Ман Сіті": Сані йде, Фернандо з'являється на полі

80 хв. Ось це момент, шкода, що Лаллана не влучив по м'ячу з воротарської лінії.

alt

75 хв. Штангааа! Не зміг забити Агуеро.

73 хв. Тепер заміна у "Ліверпуля". Іде Коутіньо, виходить Орігі.

69 хв. ГОООЛ! Серхіо Агуеро зрівняв рахунок!

65 хв. Заміна у "Манчестер Сіті": йде Туре, а його змінює Санья.

62 хв. Фірміно пробив він по воротах, але Кабальєро вийшов, і відбив удар.

56 хв. Небезпечно було біля воріт "Ліверпуля"!

51 хв. ГОООЛ! Мілнер реалізує свій шостий пенальті в сезоні!

alt

50 хв. Кліші отримує жовту картку, Давід Сілва також попереджений. Арбітр призначає пенальті, Клопп не може на це дивитися і отварачіается.

alt

46 хв. Відновлюється гра в Манчестері!

45 + 2 хв. Неймовірний перший тайм! Перерва!

alt

45 хв. Дві хвилини додав арбітр.

44 хв. Матіп отримав попередження за грубу гру проти Агуеро.

41 хв. Значно пожвавилася гра до кінця тайму. Кабальєро врятував свій клуб, відбивши м'яч після потужного удару.

40 хв. Як можна було забити, адже там були порожні ворота!

36 хв. Фернандіньо пробив у дальній кут, але м'яч пролетів повз ворота, хоча і зовсім поруч.

32 хв. Прискорюється темп гри. Будемо сподіватися, що голи в матчі ми все-таки побачимо.

28 хв. Завалили Вейналдума і він не встиг пробити, арбітр вважає, що все було в рамках правил

25 хв. Ще один моментище! Дуже висока напруга в грі. Отаменді вибігав один на один з Кабальєро, але не зміг переграти голкіпера

22 хв. Туре отримав заслужену жовту, хоча за такий фол можна було і видаляти з поля.

20 хв. Перший реальний момент! Зараз міг бути відкритий рахунок.

alt

17 хв. Ще один офсайд в атаці у "Ман Сіті".

16 хв. Фірміно отримує жовту картку за грубу гру проти Сілви.

11 хв. Володіння м'ячем 69% на 31%.

alt

10 хв. В черговий раз гравці "Ман Сіті" потрапляють в офсайд. На цей раз Стерлінг.

6 хв. Офсайд фіксуєть арбітр. Поза грою виявився Сане.

5 хв. Коутиньо виконав подачу зі стандарту на дальню штангу, але вийшло надто невдало.

3 хв. Чудовий темп на перших хвилинах. Обидві команди розраховують на швидкий гол.

1 хв. Матч розпочався! Зазначимо, що в Манчестері ллє сильний дощ.