Манчестер Сіті - Челсі: онлайн-трансляція матчу

Манчестер Сіті - Челсі: онлайн-трансляція матчу Фото: Манчестер Сіті - Челсі, онлайн-трансляція

РБК-Україна проведе онлайн-трансляцію поєдинку

"Манчестер Сіті" - "Челсі" - Онлайн-трансляція матчу Манчестер Сіті - Челсі почнеться на РБК-Україна в 14:00, дивитися поєдинок можна на каналі "Футбол 1". Сьогодні манчестерський "Этихад" прийме лідера чемпіонату, у якого "Сіті" спробує відібрати очки.

3 листопада, 14:30
Манчестер, "Етихад"

Склади команд:

Манчестер Сіті: Браво, Коларов, Стоунс, Отаменді, Зане, Сільва, Гюндоган, Фернандіньо, Навас, Де-Брейне, Агуеро.
Челсі: Куртуа, Алонсо, Луїс, Кехілл, Аспілікуета, Мозес, Фабрегас, Канте, Азар, Педро, Коста

Манчестер Сіті - Челсі, 1:3
Гол: Кехілл, 45 (аг) - Коста, 60, Виллиан, 70, Азар, 90

Матч завершено

90+6 хв. Угуеро грубо грає проти Луїса - це червона картка!

90 хв. І ще один! Алонсо закидає м'яч на чужу половину поля, де Азар втік від захисника і точно переграє Браво!

85 хв. Чалоба виходить замість Кости.

79 хв. Ихеаначо змінив у грі Стоунса.

77 хв. Яя Туре виходить замість Гюндогана.

70 хв. ГОЛ! Показова контратака Челсі завершилася виходом один на один Вілліана, яке він реалізував.

69 хв. Замість Сане виходить Кліші.

60 хв. ГОЛ! Коста виграв боротьбу у Отаменді і точно б'є в кут воріт!

57 хв. Неймовірно! Де Брейне б'є по перекладині після прострілу справа!

54 хв. Агуеро перехопив пас назад на Куртуа, прибрав воротаря і пробив, але Кехілл не дав м'ячу перетнути лінію воріт.

50 хв. Вілліан виходить замість Педро.

Перерва

45 хв. ГОЛ! Навас робить подачу в штрафну, Кехілл підставляє ногу і м'яч влітає у ворота!

43 хв. Ашуеро дуже небезпечно бив головою після подачі Де Брюйне, але м'яч пройшов мимо воріт.

33 хв. Агуеро після пасу Зане бив з лінії воротарського майданчика, але влучив у Аспиликуету.

26 хв. Азар вийшов на побачення з Браво, обіграв того, але бити не став. Але його пас вийшов неточним.

21 хв. Куртуа бере непоганий удар Агуеро.

17 хв. Отаменді збиває Косту - жовта картка.

13 хв. Швидкості поки що у команд хороші. Челсі більше атакує, Сіті сподівається на контратаки.

5 хв. Сілва обіграв Кехилла у штрафному і той зіграв рукою, але суддя пенальті не поставив.

Почали!

"Манчестер Сіті" відстає від першого на місці, на якому якраз розташувався "Челсі", всього на одне очко. Це не дивлячись на те, що підопічні Гвардіоли зараз показують не найкращий свій футбол. Тим не менш, результати дозволяють "городянам" бути всередині чемпіонської гонки і боротися за найвищі місця.

"Челсі" зараз набрав чудовий хід. Після поразки "Вест Хему" "аристократи" виграли всі чотири поєдинки, в яких брали участь. Це дозволяє гравцям Конте, у якого починається виходити прищеплювати свої методи в Лондоні, підходити до поєдинку на "Этихаде" з вірою в свій успіх.