Макропоказники держбюджету-2017 перебувають на погодженні профільних комітетів ВРУ, - Кубів 

НовиниПолітика    12.09.2016 - 15:23
Фото: Степан Кубів
Фото: Степан Кубів
Кабмін на цьому тижні внесе до Ради проект держбюджету на 2017 рік, - Гройсман Новини України за 8 вересня: затримання Каськіва і затягування з держбюджетом-2017

Уряд має достатньо часу для врегулювання усіх позицій після подачі проекту бюджету на 2017 рік в Раду

Макропоказники, які будуть закладені у проекті державного бюджету на 2017 рік, наразі перебувають на погодженні профільних комітетів Верховної Ради України. Про це сьогодні під час брифінгу заявив перший віце-прем'єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів, передає кореспондент РБК-Україна. 

"Вони (макропоказники - ред.) сьогодні є на майданчику комітетів ВРУ і ми почали обговорювати ще минулого тижня", - заявив Кубів.

За його словами, уряд має достатньо часу для врегулювання усіх позицій після подачі проекту бюджету на 2017 рік до парламенту для його ухвалення. 

"Була проведена зустріч з низкою голів комітетів після засідання уряду у четвер щодо підтвердження дискусії, яка має бути, тому що макропоказники ми дали на 3 роки вперед, а це є дуже базовим і принциповим стартом для формування бюджету 2017 року, який ми подамо у ВРУ вчасно згідно регламенту ВРУ", - додав Кубів. 

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявляв, що Кабінет міністрів України на цьому тижні внесе до Верховної Ради України проект державного бюджету на 2017 рік

Читайте в розділі

Павло Розенко: Підвищення мінімальної зарплати стане потужним ударом по «тіньових» зарплат

Уряд буде домагатися реальних термінів арешту для незаконних лісорубів, - Гройсман

Поїхати за кордон на постійне місце проживання хотіли б 13% росіян, - опитування

On Top