Макропоказники держбюджету-2017 перебувають на погодженні профільних комітетів ВРУ, - Кубів 

НовиниПолітика    12.09.2016 - 15:23
Фото: Степан Кубів
Фото: Степан Кубів

Уряд має достатньо часу для врегулювання усіх позицій після подачі проекту бюджету на 2017 рік в Раду

Макропоказники, які будуть закладені у проекті державного бюджету на 2017 рік, наразі перебувають на погодженні профільних комітетів Верховної Ради України. Про це сьогодні під час брифінгу заявив перший віце-прем'єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів, передає кореспондент РБК-Україна. 

"Вони (макропоказники - ред.) сьогодні є на майданчику комітетів ВРУ і ми почали обговорювати ще минулого тижня", - заявив Кубів.

За його словами, уряд має достатньо часу для врегулювання усіх позицій після подачі проекту бюджету на 2017 рік до парламенту для його ухвалення. 

"Була проведена зустріч з низкою голів комітетів після засідання уряду у четвер щодо підтвердження дискусії, яка має бути, тому що макропоказники ми дали на 3 роки вперед, а це є дуже базовим і принциповим стартом для формування бюджету 2017 року, який ми подамо у ВРУ вчасно згідно регламенту ВРУ", - додав Кубів. 

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявляв, що Кабінет міністрів України на цьому тижні внесе до Верховної Ради України проект державного бюджету на 2017 рік

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top