Кабмін на цьому тижні внесе до Ради проект держбюджету на 2017 рік, - Гройсман

НовиниПолітика    12.09.2016 - 09:57
Фото: Володимир Гройсман
Фото: Володимир Гройсман

Гройсман заявив про готовність до дискусій щодо держбюджету на 2017 рік

Кабінет міністрів України на цьому тижні внесе до Верховної Ради України проект державного бюджету на 2017 рік. Про це у своєму зверненні на Facebook заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

"Цього тижня уряд внесе до парламенту бюджет на 2017 рік. Ми зробимо це чи не вперше вчасно. Ми абсолютно готові до дискусій з точки зору того, яким повинен бути бюджет 2017 року, ми будемо дискутувати про це з депутатами і з експертами. Ми зберігаємо в цьому бюджеті абсолютно чіткі пріоритети: ми зберігаємо децентралізацію, стимули для розвитку національної економіки, ми будемо будувати українські дороги, ми підтримаємо аграріїв і фермерів. Ми зробимо все для того, щоб запустити нові програми енергоефективності", - сказав Гройсман.

 

Хочу поділитись з вами планами Уряду на цей тиждень. Вже цього тижня Уряд внесення до Парламенту проект бюджету на 2017 рік. Наголошую на тому, що це буде абсолютно чесну бюджет із зрозумілими доходами і видатками. Ми започатковуємо основні пріоритети – оборона і безпека, збереження децентралізації, будівництво доріг, запуск програм енергоефективності, підтримка аграріїв і фермерів, щоб у них була можливість виробляти якісний національний продукт. Ще одне важливе завдання – підтримка освітян. В цьому році ми запустимо процес підвищення заробітних плат для українських вчителів. Я щиро вірю у те, що дискусія з експертами і народними депутатами допоможе нам сформувати максимально збалансований і ефективний бюджет, який стане планом дій на наступний рік. Бажаю всім гарного і продуктивного тижня!

Опубліковано Volodymyr Groysman 11 вересня 2016 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що спікер ВРУ Андрій Парубій заявляв, що ключовим питанням поточної сесії Верховної Ради стане питання формування бюджету.

On Top