У Макіївці бойовики заборонили медикам спілкуватися з ОБСЄ

НовиниНадзвичайні події    17.05.2017 - 11:26
Фото: ОБСЄ
Фото: ОБСЄ

Медпрацівники в окупованій Макіївці не співпрацюють з СММ ОБСЄ

Медичні працівники в Макіївці відмовилися співпрацювати з командою Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ щодо уточнення повідомлень про жертви серед цивільного населення, заявивши, що спостерігачам потрібно отримати для цього письмовий дозвіл. Про це повідомляється у звіті СММ.

"Медпрацівники лікарні в підконтрольному ДНР р. Макіївка (12 км на північний схід від Донецька) відмовилися поговорити з членами патруля Місії про загиблого мирного жителя, інформацію про якому спостерігачі уточнювали. Лікарі посилалися на те, що команда СММ повинна одержати письмовий дозвіл від членів ДНР", - повідомили в СММ.

Нагадаємо, в рамках неформальної Мінської платформи у Верховній Раді депутати різних фракцій зустрілися з головою СММ ОБСЄ в Україні, координатором у підгрупі з безпеки в Мінську Эртугрулом Апаканом, який визнав, що так званий режим тиші на Донбасі порушується щодня.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Місія ОБСЄ зафіксувала збільшення випадків порушення "режиму тиші" на вихідних Україна в Мінську закликала розслідувати факт домагання бойовика ДНР до жінки з ОБСЄ
On Top