В Македонію за добу проникли 6 тис. нелегальних мігрантів

В Македонію за добу проникли 6 тис. нелегальних мігрантів
Фото: біженці

За чотири місяці в країну для подальшого прямування до Європи потрапили 186 тис. біженців

На територію Республіки Македонія (РМ) з боку сусідньої Греції за минулу добу проникли близько 6 тис. нелегальних мігрантів з країн Близького Сходу та Північної Африки. Про це повідомив у середу представник македонського центру управління кризовими ситуаціями Зоран Лазаревський.

"Вчора південну кордон з Грецією перетнули 6 тис. мігрантів, у той час як сьогодні станом на 17:00 на пункт пропуску прибули близько 4 тис. біженців, - наводить слова Лазаревського телеканал "Альфа".

За словами представника Центру, "що стосується співпраці з південним сусідом, то необхідно терміново вибудовувати довірчі відносини і зміцнювати прикордонне взаємодія". "В даний час все зводиться лише до обміну інформацією про чисельність нелегалів, - вказав Лазаревський. - Більш конкретної співпраці не ведеться".

Загалом за останні чотири місяці, за даними МВС РМ, в країну для подальшого прямування в Сербію, а потім у Західну Європу потрапили 186 тис. біженців з Сирії, Афганістану, Пакистану та інших країн.

Нагадаємо, Македонія за останні 5 місяців витратила на мігрантів більше 5 млн. євро.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся