Mail.ru вирішив закрити книгу заявок на IPO 4 листопада 2010 р., - неофіційні дані

Книга заявок на первинне розміщення акцій (IPO) російського інтернет-холдингу Mail.ru Group (раніше - Digital Sky Technologies) буде закрита 4 листопада 2010, а не 8 листопада, як повідомляла раніше компанія. Про це повідомляє Reuters із посиланням на джерело, близьке до розміщення. Раніше Mail.ru Group оголосила індикативний ціновий діапазон розміщення в 23,7-27,7 дол. за одну депозитарну розписку (GDR). Це передбачає оцінення компанії в 4,78-5,63 млрд дол. до випуску нових акцій і 4,86-5,71 млрд дол. - після випуску. 
Пропозиція Mail.ru Group складається з первинної пропозиції в обсязі 3,03 млн нових звичайних акцій у формі GDR і продажу 28,59 млн акцій у формі GDR, що належать існуючим акціонерам. Обсяг акцій у вільному обігу (free float) після випуску нових акцій становитиме близько 16%. Опціон дорозміщення становитиме ще до 3,16 млн акцій. 
Спільними глобальними координаторами розміщення Mail.ru Group є Goldman Sachs International і JPMorgan. Вони ж є букраннерами спільно з Morgan Stanley і "ВТБ Капіталом". 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся