Магера заявив про нелегітимність виборів до Держдуми РФ через анексію Криму

НовиниПолітика    12.09.2016 - 14:06
Фото: Андрій Магера
Фото: Андрій Магера

229 депутатів Держдуми РФ із 450 "обиратимуться" нелегітимно

Більшість депутатів Держдуми Російської Федерації "обиратиметься" нелегітимно через анексію Криму. Про це заступник голови Центральної виборчої комісії України Андрій Магера написав на своїй сторінці у Facebook.

"До складу Державної думи входять 450 депутатів... 229 депутатів із 450 "обиратимуться" нелегітимно. Це абсолютна більшість від конституційного складу Державної думи", - зазначив він.

Так, він повідомив, що половина (225 осіб) обирається за пропорційною виборчою системою в межах загальнофедерального багатомандатному округу. До загальнофедерального округу вони включили також Крим і Севастополь. 

Ще 225 депутатів обираються в 225 одномандатних мажоритарних виборчих округах. 4 з них утворено в Криму і Севастополі. 

"Цілком зрозуміло, що пропорційна частина з урахуванням окупованих територій (Крим і Севастополь) це один результат, а без окупованих - інший.  Відтак, виконуємо просту арифметичну дію. 225 (кількість депутатів, які обираються за пропорційною частиною) + 4 (кількість депутатів, які обираються в одномандатних округах, утворених на окупованих територіях) = 229", - написав Магера. 

 

До питання щодо нелегітимності виборів до Державної Думи Федеральних Зборів Російської Федерації. Доведеться вас втомити...

Опубліковано Андрієм Магерою 12 вересня 2016 р.

Нагадаємо, раніше міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявляв, що майбутні вибори в Державну думу Росії будуть нелегітимними тому що вони відбуваються на території окупованого Криму. 

On Top