Люстрацію партійних списків проведуть одиниці, - Кость Бондаренко

Виборчі списки основних політичних гравців свідчать про неспроможність лідерів цих політичних сил діяти в нових реаліях. Про це заявив політолог Кость Бондаренко.

"Блок Порошенко несе в собі рудименти проекту "Любі друзі - 2". Той же підхід при формуванні команди - в списку чиновники, пристосуванці, олігархи і бізнесмени від влади. Яценюк сформував класичну "Партію війни" - з чиновників високого рангу, професійних провокаторів і кількох командирів батальйонів. У "Свободи" ми бачимо фактичну копію списку 2012 року", - зазначив політолог.

Бондаренко виділив оригінальний підхід при формуванні списку Радикальної партії Олега Ляшка:

"Список Ляшка виглядає досить цікавим. В цьому списку немає жодного діючого депутата (за винятком самого Ляшка). Олег зробив ставку на молоді обличчя. Очевидно, це самим Ляшко буде поданий як приклад люстрації і стане одним з козирів в ході виборчої кампанії, хоча інші політичні сили не наважилися на такий експеримент", - підкреслив Бондаренко.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся