Луценко заявив, що буде виступати на конференції YES

НовиниПолітика    17.09.2016 - 13:19
Фото: Юрій Луценко
Фото: Юрій Луценко
Україна передала Нідерландам картини, знайдені після крадіжки в 2005 ГПУ готувала операцію у справі Кернеса 2 місяці, - Луценко

Луценко заявив, що не відмовлявся йти на форум YES

Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що буде виступати на конференції Ялтинської європейської стратегії (YES). Про це він повідомив сьогодні в ході другого дня 13-й щорічній зустрічі Ялтинської європейської стратегії, передає кореспондент РБК-Україна.

"Я буду виступати на конференції YES, буду розповідати про проблеми і досягнення Генеральної прокуратури України... Але я вважаю морально неприпустимим дискутувати з Лещенко поки він підозрюється в корупції. Він зараз повинен дискутувати зі слідчими Національного антикорупційного бюро... Тому я буду говорити з учасниками конференції, але не з людиною, яка підозрюється в корупції", - сказав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що генеральний прокурор Юрій Луценко відмовився від участі у дискусії в ході 13 щорічної зустрічі Ялтинської європейської стратегії (YES) через участь в ній нардепа Сергія Лещенка.

Читайте в розділі

Одеська митниця оголосила конкурс на посади начальників митних постів

Україна та Франція домовилися посилити співробітництво у гуманітарній сфері

Причиною збоїв при заповненні е-декларацій є неефективна робота ДП "УСС"

On Top