Луценко ініціює скорочення терміну зняття депутатської недоторканності

НовиниПолітика    28.09.2016 - 16:55
Фото: Юрій Луценко
Фото: Юрій Луценко

Термін розгляду може стати менше 20 днів

Генеральний прокурор України Юрій Луценко ініціює скорочення терміну зняття депутатської недоторканності. Про це він сказав в ході прес-конференції, передає кореспондент РБК-Україна.

"Я буду просити допомоги у депутатів в коригуванні представлення на скасування депутатської недоторканності народного депутата. Хочу просити, щоб зменшилися терміни розгляду такого подання: не 20 днів регламентного комітету, а менше, не тиждень для підготовки відповіді депутата, якого стосується подання, а менше" , - заявив генпрокурор.

"І друге: після внесення офіційного представлення на зняття недоторканності, до спікера Верховної Ради... у відповідного депутата повинна припинятися дія його закордонних паспортів", - додав голова ГПУ.

Нагадаємо, раніше Луценко заявив про намір внести до Верховної Ради України подання на зняття депутатської недоторканності з народного депутата від "Опозиційного блоку" Миколи Скорика.

Крім того, Генпрокуратура внесе подання на позбавлення недоторканності деяких депутатів після внесення змін до регламенту Верховної Ради, які унеможливлять їх втечу.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top