Лукашенко виступає проти вільного продажу валюти в Білорусії

П'ятниця 07 жовтня 2011 14:45

Президент Білорусії Олександр Лукашенко виступає проти вільного продажу іноземної валюти населенню через обмінні пункти. "Вона дуже дорого нам дістається", - сказав він на прес-конференції з представниками російських ЗМІ.
"Ми вивчили, хто купує валюту, - це чисті імпортери, "човники", тряпочники, які ввозять шмаття з за кордону, - сказав Президент. - Це спекулянти. Добре, що курс тримають ще високий, і не по 5 тис., а за 8 тис. - 9 тис. рублів купують долар ці так звані "індивідуальні підприємці". За словами Лукашенко, вони підривають білоруську економіку - привозять закордонні речі в два рази дешевше білоруських і тим самим знижують попит на вітчизняну якісну продукцію.
"Навіщо вам валюта? Кому не вистачає валюти? Іди в магазин, там все за білоруські рублі. Якщо їхати за кордон, в санаторій або ще кудись, знайдемо механізм продажу валюти",- сказав він.
Лукашенко заявив, що люди самі винні в тому, що створюється паніка на валютному і споживчому ринках, коли на основі якихось чуток вони починають скуповувати товари. Він також сказав, що готовий підвищувати зарплати працівникам, але тільки за більший обсяг праці.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся