Лукашенко помилував 9 учасників акцій протесту, що пройшла в Білорусії в день виборів 19 грудня 2010 р

Четвер 11 серпня 2011 21:28

Президент Білорусії Олександр Лукашенко помилував 9 учасників акції протесту, що пройшла в Мінську в день президентських виборів 19 грудня 2010 р. Про це повідомляє прес-служба Президента Білорусії.
"Рішення про помилування прийнято на підставі прохань зазначених осіб з урахуванням того, що вони усвідомили протиправний характер своїх дій, визнали провину і щиро розкаялися", - відзначає прес-служба.
Крім того, повідомляється, що Лукашенко звільнив від кримінальної відповідальності 28 керівників підприємств, підприємців та громадян, які добровільно і в повному обсязі відшкодували заподіяну злочинами збитків державі і компенсували шкоду від інших наслідків своїх злочинних дій.
Нагадаємо, увечері 19 грудня 2010 р. у Мінську білоруська опозиція провела несанкціоновану акцію протесту проти підсумків минулих в країні президентських виборів. Вона завершилася безладами і затриманням кількох сотень учасників акції, включаючи опозиційних кандидатів у президенти. Ряд учасників акції був засуджений до різних термінів позбавлення волі.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся