У Луганській області в результаті отруєння алкоголем загинули 2 особи

НовиниНадзвичайні події    29.09.2016 - 18:57
Фото: отруєння алкоголем зафіксовано в Луганській області
Фото: отруєння алкоголем зафіксовано в Луганській області
У Харківській області затримали 7 підозрюваних у виробництві та реалізації сурогатного алкоголю На розвиток вугільного виробництва в Луганській обл. необхідно понад мільярд гривень, - Гарбуз

Алкоголь був придбаний через мережу Інтернет

У м. Рубіжне Луганської області в результаті отруєння алкоголем загинули 2 особи. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

"За інформацією Головного управління Держсанепідслужби в Луганській області на 17:00 29.09.2016 в м. Рубіжне Луганської області зареєстровано 2 летальні випадки після вживання алкоголю, придбаного через мережу Інтернет. Ситуація знаходиться на контролі Держпродспоживслужби", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, на сьогодні алкогольні отруєння займають лідируючу позицію серед побутових отруєнь. На частку алкоголю доводиться більш 60% усіх отруєнь, що завершуються летально.

"98% постраждалих від отруєння гинуть до госпіталізації, тобто  до початку надання медичної допомоги. Тільки медичний працівник здатний об'єктивно оцінити стан хворого",  -йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Рівному 2 підлітків госпіталізовано з алкогольним отруєнням.

Читайте в розділі

ОБСЄ фіксує дев'ятикратне збільшення випадків застосування вогню на Донбасі

Суд по справі Плотницького перенесли на 1 листопада

У анексованому Криму затримали першого підозрюваного у справі про затонулий кран

On Top