ua en ru

Луганський напрямок залишається епіцентром збройних протистоянь в зоні АТО, - штаб

18:23 30.11.2017 Чт
2 мин
Бойовики за день сім разів порушили режим перемир'я
Луганський напрямок залишається епіцентром збройних протистоянь в зоні АТО, - штаб Фото: українські військові (mil.gov.ua)

В зоні проведення антитерористичної операції на Донбасі епіцентром збройних протистоянь залишається Луганське напрямок. Про це йдеться в повідомленні прес-центру АТО у Facebook.

Повідомляється, що противник продовжує обстрілювати позиції сил АТО, в тому числі зі зброї, яка має бути відведена від лінії зіткнення.

"Епіцентром збройної нестабільності залишається Луганський напрямок. Тут противник вів вогонь з мінометів різних типів, гранатометів і стрілецької зброї по оборонних укріпленнях Троїцького та Луганського. Застосовуючи піхотне озброєння, противник порушував перемир'я в районі Жовтого, а в районі Лозового обстрілював наші опорні пункти з озброєння БМП", - йдеться в повідомленні.

Крім того, на Донецькому напрямку зафіксовано єдину провокацію зі стрілецької зброї поблизу Красногорівки. Всього за день бойовики 7 разів порушили перемир'я.

Зведення Прес-центру штабу АТО станом на 18.00 30 листопада 2017 року Російсько-окупаційні війська продовжують обстріли...

Опубліковано Прес-центр штабу АТО 30 листопад 2017 р.

Нагадаємо, раніше місія ОБСЄ заявила про неможливість відвідати звільнене селище під Горлівкою через те, що українська сторона не розмінувала дорогу.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: