ua en ru

Лозінського доставили назад до колонії

Затриманого колишнього народного депутата від фракції "Блок Юлії Тимошенко" Віктора Лозінського доставили назад до виправної колонії. Про це у своєму Facebook написав міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Затриманого колишнього народного депутата від фракції "Блок Юлії Тимошенко" Віктора Лозінського (на фото) доставили назад до виправної колонії. Про це у своєму Facebook написав міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

"О 12:00 оформивши відповідні документи, Лозінського доставили назад до колонії. Окреме тепер питання до процедури його випуску", - повідомив міністр.

Нагадаємо, 11 червня стало відомо, що колишній народний депутат України Віктор Лозінський за рішенням Бориспільського міськрайонного суду достроково звільнений з в'язниці за станом здоров'я.

За словами голови Державної пенітенціарної служби України Сергія Старенького, в основу рішення суду лягли висновки лікарів та експертів, яких залучив до справи суддя. При цьому, як він наголошує, висновки медичної комісії самої пенітенціарної служби, які надавалися суду раніше, не містили в собі даних, які давали б можливість суду звільнити Лозиіського від відбування покарання.

20 квітня 2011 р. Дніпровський райсуд Києва засудив Лозінського до 15 років позбавлення волі за вбивство громадянина Валерія Олійника в мисливських угіддях у Голованівському районі Кіровоградської області 16 червня 2009 р.

Прокуратура Київської області внесла апеляційну скаргу на рішення Бориспільського міськрайонного суду про звільнення від подальшого відбування покарання Лозінського. Прокуратура вважає рішення суду незаконним у зв'язку з тим, що в суді не було доведено, що захворювання, вказані в медичній документації щодо засудженого, становлять загрозу її життю і роблять неможливим подальше перебування в місцях позбавлення волі.

Крім того, прокуратура вважає, що виправний заклад незаконно випустив засудженого, оскільки державним обвинуваченням у встановлені законом терміни внесено апеляцію, а ухвала суду не вступила в силу.

За вказаним фактом прокуратура області відкрила кримінальне провадження щодо посадових осіб Бориспільської виправної колонії №119 за ч.1 ст.367 Кримінального кодексу України (службова недбалість).

12 червня міліція затримала Лозінського.