Ліверпуль - Арсенал: онлайн-трансляція

Ліверпуль - Арсенал: онлайн-трансляція Фото: Ліверпуль - Арсенал

РБК-Україна веде онлайн-трансляцію поєдинку

Онлайн-трансляція центрального поєдинку 27 туру англійської Прем'єр-ліги "Ліверпуль" - "Арсенал" розпочнеться на РБК-Україна в 19:30, а дивитися поєдинок можна на каналі "Футбол 2".

4 березня, 19:30
Ліверпуль, "Енфілд"

Ліверпуль: Міньоле Клайн, Матіп, Клаван, Мілнер, Вейналдум, Джан, Лаллана Мане, Фірміні, Коутіньйо

Запасні: Каріус, Морено, Лукас, Арнолд, Ловрен, Орігі, Вудберн

Арсенал: Чех, Монреаль, Косьельні, Мустафи, Бельерин, Джака. Коклен, Окслейд-Чемберлен, Айвоби, Уэлбек, Жиру

Запасні: Віспини, Гіббз, Габріель, Ремсі, Уолкотт, Санчес, Перес

90 + 3 хв. Матч завершено. 3:1 на користь "Ліверпуля".

90 + 2 хв. ГООООЛ!!!! Лаллана розібрався в центрі поля і віддав на хід орігамі. Завіса для Арсеналу!

90 хв. Три хвилини додав арбітр.

85 хв. Гра йде на половині поля Ліверпуля.

83 хв. Штанга! Мілнер пробив за межі штрафного.

79 хв. Перша заміна від Юргена Клоппа. Коутиньо залишає поле, замість нього вийшов Орігі.

78 хв. Джака отримав попередження за розмови з арбітром.

76 хв. Чех в стрибку впіймав м'яч після навісу зі штрафного з правого флангу від Коутиньо.

75 мин. В команде "Арсенал" аж две замены. Жиру уходит вместо него на поле выходит Перес. Уэлбек тоже уходит, сместо него появляется Уолкотт. Зробив все свої заміни Арсен Венгер.

73 хв. Гра йде в центрі поля.

72 хв. Знову Жиру потрапляє в положення поза грою.

70 хв. Досить багато сумбуру стало в грі, ну а перевагою у володінні м'ячем поступово заволоділи гості.

69 хв. Попередження отримує Джан за фол на Санчеса.

63 хв. Юрген Клопп вимагає якихось пояснень у резервного рефері.

57 хв. За 10 хвилин другого тайму "Арсенал" створив більше гострих моментів, ніж за весь перший.

57 хв. Гооооол! Уелбек скорочують відставання "канонірів". Ось вам і Санчес! Саме він зробив хорошу передачу.

53 хв. Небезпечний штрафний у "Ліверпуля", але не результативний.

52 хв. Гості кутовий розіграли, довести справу до удару не вийшло.

46 хв. У перерві Коклена замінили на Санчеса.

45 + 3 хв. Завершився компенсований час, "Ліверпуль" впевнено переграє "Арсенал". Подивимося, що буде в другому таймі, а поки подивіться відео першого голу:

45 хв. Дві хвилини додає арбітр зустрічі до першого тайму.

44 хв. Тепер уже Жиру забігає в офсайд.

43 хв. "Ліверпуль" не думає зупинятися і продовжує тиснути на ворота гостей.

40 хв. ГОЛ!!! Мане потужно пробив повз голкіпера і забиває таким чином свій 12 м'яч у цьому чемпіонаті.

alt

35 хв. Коклен дограв до першої жовтої картки в матчі за зрив атаки господарів.

30 хв. Чех добре реагує на удар Коутиньо, який з лінії штрафного бив в праву дев'ятку.

28 хв. "Ліверпуль" забили гол і відразу футболісти сіли на кілька метрів глибше.

26 хв. Трохи притихла гра, але швидкості команди не знизили.

21 хв. Кутовий для "Арсеналу", але Мілнер вибив м'яч.

18 хв. Не вдається "Арсеналу" тримати м'яч.

17 хв. "Ліверпуль" пресингує, "Арсеналу" опір дається непросто.

14 хв. Мане в момент передачі опинився в офсайді.

9 хв. ГООООЛ! Коутиньо п'ятою скинув м'яч на Роберто Фірміно, який відправив м'яч у кут. Тепер "Арсеналу" точно не відсидітись в обороні.

alt

5 хв. Кутовий і у гостей. На рівних йде гра.

2 хв. Розіграли господарі перший кутовий.

Розпочався матч

- Неймовірний "Енфілд" співає You’ll never walk alone

- Команди на полі

"Ліверпуль" у себе вдома зустрічається з "Арсеналом" Матч обіцяє бути цікавим, адже команди борються за потрапляння в Лігу чемпіонів. "Ліверпуль" в поточному сезоні чемпіонату Англії розташовується на п'ятій позиції, "Арсенал" - четвертому.

В останніх поєдинках між "Ліверпулем" і "Арсеналом" в чемпіонаті Англії спостерігається відносна рівновага.