Литвин: "Народна партія" веде переговори про об'єднання зусиль з ПР

НовиниПолітика    22.08.2011 - 10:54

"Народна партія" Володимира Литвина веде переговори про об'єднання зусиль з Партією регіонів. Про це заявив спікер парламенту Володимир Литвин, передає кореспондент РБК-Україна.
"Зараз ми знаходимося в процесі діалогу про об'єднання зусиль. У якій формі, я думаю, це процес діалогу. Виходячи з того, які будуть наступні завдання та підходи до реалізації цих завдань", - сказав Литвин.
При цьому він підкреслив, що не бачить у даному процесі великої сенсації, оскільки мова йде про консолідацію зусиль. Спікер нагадав, що "Народна партія" веде співпрацю з ПР з 2007 р.

"Мова не йде про те, щоб влитися (до складу Партії Регіонів), а мова може йти про об'єднання. Це питання може і має бути вирішене тільки на підставі діалогу, який має відбутися безпосередньо, очевидно, в ПР, а насамперед у "Народній партії", яку я представляю", - уточнив Литвин.
Нагадаємо, 16 серпня прем'єр-міністр України Микола Азаров заявив, що партія "Сильна Україна" приєднається до Партії регіонів.
Лідер партії "Єдиний центр" Віктор Балога також не виключає можливості, що в разі надходження відповідних пропозицій, партія "Єдиний центр" стане провладною політичною силою.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top