ua en ru

Ліквідація наслідків вибухів біля Ічні триватиме цілодобово, - Міноборони

Ліквідація наслідків вибухів біля Ічні триватиме цілодобово, - Міноборони Фото: наслідок вибухів боєприпасів в Ічні (РБК-Україна)

Станом на 16:00 інтенсивність вибухів значно знизилась

Заходи з ліквідації наслідків вибухів боєприпасів на території 6-го арсеналу біля Ічні триватимуть у цілодобовому режимі. Про це повідомив начальник Управління комунікацій та преси Міністерства оборони України полковник Олексій Чернобай, передає РБК-Україна, посилаючись на прес-службу Міноборони.

Чернобай зазначив, що станом на 16:00 інтенсивність вибухів значно знизилась. Наразі фіксуються вибухи боєприпасів невеликих калібрів та набоїв до стрілецької зброї.

"Значне зменшення задимленості території дозволило оперативному штабу з ліквідації наслідків задіяти аеророзвідку над місцем надзвичайної події. Здійснюється моніторинг осередків займання. На місці події працює три інженерні машини розгородження (ІМР) та три пожежні танки ГПМ-54. Завдяки роботі спеціальної техніки вдалося значно зменшити територію займання", - сказано у повідомленні.

Фото: військова техніка в Ічні

Крім того, вказано, що у шести населених пунктах працюють патрулі Військової служби правопорядку Збройних сил з метою упередження можливих випадків мародерства, виявлення можливих залишків боєприпасів та проведення профілактики серед місцевого населення.

"Військовослужбовці ЗС України та інших військових формувань, які перебувають на місці надзвичайної події, працюватимуть у цілодобовому режиму до повної ліквідації наслідків надзвичайної ситуації", - підкреслили в Міноборони.

Нагадаємо, осередки пожежі на артилерійських складах 6 Арсеналу в Ічні Чернігівської області локалізовані.

У Чернігівській ОДА повідомили, що поблизу пожежі на артскладах в Ічні є значні руйнування декількох будинків. Йдеться про три будинки в Ічні, також є інформація про руйнування у селі Августівка.

Раніше в Чернігівській ОДА повідомили, що населення Ічні повністю евакуювали. Заступник голови ДСНС Олег Мельчуцький додав, що інтенсивність вибухів зменшилась, однак повертатися на територію міста поки не можна.