Ліга Чемпіонів: ЦСКА безславно програв у Чехії, а "Сіті" зумів здолати "Баварію"

ЦСКА безславно попрощався з єврокубками, поступившись у Пльзені. Поразка "армійців" оголила численні проблеми клубу. Тут і відсутність забивного форварда, і огидна гра в обороні, і психологічні проблеми Дзагоєва. Звичайно, зараз легше всього огульно звинувачувати саме півзахисника ЦСКА, який підвів свою команду безглуздим видаленням. Але необхідно визнати, що і в рівних складах москвичі діяли вкрай невдало.

Вікторія - ЦСКА, 2:1
Голи:
Коларж, 76, Вагнер, 90 - Муса, 65

Після фінального свистка Кейсуке Хонда підтвердив, що ще до зустрічі і під час гри у "армійців" був сильний мандраж. Дійсно, з такою грою розраховувати на успіх неможливо. Мабуть, чинний чемпіон Росії на груповому етапі не награв навіть на путівку в Лігу Європи. Тому результат можна назвати закономірним.

Протягом усіх 90 хвилин ЦСКА відбивався від атак "Вікторії". Але при цьому "армійцям" як вдавалося зберігати свої ворота в недоторканності, так і організовувати власні гольові контратаки. Знову не вистачало холоднокровності Мусі, який не реалізував кілька виходів 1 на 1. При цьому нігерієць таки забив. Найдивовижніше, що він вразив ворота суперника головою, а це трапляється з Ахмедом вкрай рідко.

Але тиск, який чинили чехи впродовж усієї зустрічі, приніс свої плоди. На 76-й хвилині рахунок зрівняв Коларж, також успішно підставивши голову. А вже на останній хвилині зустрічі черговий закид досяг Вагнера. І чех нещадно розстріляв ворота Акінфєєва. Москвичі програють і залишаються без єврокубкової весни.

Баварія - Манчестер Сіті 2:3
Голи
: Мюллер, 5, Гетце, 12 - Сільва, 28, Коларов (з пенальті) 59, Мілнер, 62

У паралельному матчі чудовий спектакль видали "Баварія" і "Манчестер Сіті". Підопічні Гвардіоли потужно розпочали матч. Вже на 12-й хвилині вони вели з рахунком 2:0. На 4-й хвилині рахунок у матчі відкрив Мюллер, який відгукнувся на класну дальню передачу Данте. А потім Гетце записав на свій рахунок черговий результативний удар. Маріо був найспритнішим під час розіграшу кутового. Але всупереч очікуванням "городяни" не розсипалися. Ще в першому таймі вони зуміли скоротити розрив у рахунку. На 28-й хвилині затяжна атака гостей завершилася ударом Сільви з кількох метрів.

Після перерви "городяни" продовжили шукати щастя біля чужих воріт. І на 59-й хвилині Коларов заробив пенальті. Втім, навіть на повторах так і не було зрозуміло, чи порушував правила Данте. У будь-якому випадку футболісти "Сіті" використали свій шанс - пенальті реалізував Коларов. А крапку в матчі поставив Мілнер, який став героєм зустрічі. До результативної передачі і заробленого пенальті він додав власний гол. Англієць майстерно пробив під дальню штангу воріт "Баварії", не залишивши Нойєру жодного шансу. Тим не менш, хоч мюнхенці і зазнали поразки, але їм вдалося зберегти за собою першу сходинку в турнірній таблиці.