ОБ лідирує в серпневому соцопитуванні з можливих виборів у Раду

НовиниПолітика    14.09.2016 - 16:33
Фото: Верховна Рада
Фото: Верховна Рада

13,1% опитаних центром соціальних досліджень "Софія" готові проголосувати за партію "Опозиційний блок" (ОБ), 12,6% - за партію "Блок Петра Порошенко" і 12,1% - за "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" на виборах у Верховну Раду. Про це свідчать результати опитування, проведеного центром соціальних досліджень "Софія".

Згідно з опитуванням, якби в найближчу неділю відбулися вибори у Верховну Раду, 42,1% опитаних обов'язково взяли б участь в голосуванні, 23% респондентів не впевнені, але швидше за все взяли б участь у голосуванні, 6% - швидше за все не голосували б, 23% - точно не голосували б і 5,1% респондентів не змогли відповісти.

Серед респондентів, хто обов'язково голосував би на парламентських виборах, 13,1% проголосували би за партію "Опозиційний блок", 12,6% - за партію "Блок Петра Порошенка "Солідарність", 12,1% - за "Всеукраїнське об'єднання" Батьківщина".

Крім того, 7,9% респондентів проголосували б за Радикальну партію Олега Ляшка, 7,6% - за "Об'єднання "Самопоміч", 5,7% - за партію "Хвиля" (якщо її очолить голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеїл Саакашвілі). Решта партій не змогли подолати 5-відсотковий бар'єр.

Зокрема, за партію "Всеукраїнське об'єднання "Свобода" проголосували б 4,3% респондентів, за партію "Українське об'єднання патріотів "УКРОП" - 1,9%, за "Народний фронт" проголосував би 1,1% респондентів, за "Демократичний альянс" - 0,5%.

Крім того, згідно з результатами, 13,2% опитаних центром соціальних досліджень Софія готові проголосувати за голову фракції "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" Юлію Тимошенко, 12% - за Петра Порошенка і 11,7% - за голову фракції "Опозиційний блок" Юрія Бойка на виборах президента.

Опитування проводилося з 26 серпня до 5 вересня. Методом особистого інтерв'ю опитано 2 007 респондентів віком від 18 років з усіх областей, окрім Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей. Статистична похибка вибірки не перевищує 2,2%.

On Top