Лідери сирійських повстанців відкидають російську ініціативу щодо хімзброї

Лідери сирійських повстанців відкидають ініціативу Російської Федерації про передачу хімічної зброї, що знаходиться на території Сирії, під міжнародний контроль, повідомляє Reuters з посиланням на опубліковане онлайн- відеозаяву повстанців.

"Ми заявляємо наше категоричне заперечення ініціативи Росії з передачі хімічної зброї на міжнародне зберігання", - заявив Салім Ідріс, керівник Головної військової ради повстанців.

У присутності ще чотирьох лідерів повстанських організацій Ідріс заявив, що президент Сирії Башар Асад повинен бути притягнутий до відповідальності, зважаючи на те, що раніше офіційний Дамаск визнав наявність у нього хімзброї, необхідного для протидії ймовірному ядерному арсеналу Ізраїлю.

"Ми просимо міжнародне співтовариство не обмежуватися вилученням хімічної зброї, що є інструментом здійснення злочинів, але залучити злочинця до відповіді і розглянути його справу у Міжнародному кримінальному суді," - заявив Ідріс. "Відібрати інструмент вчинення злочину - це одна справа, а залучити злочинця до відповідальності - зовсім інше", - підкреслив лідер повстанців.

 Ідріс також закликав "дружні" повстанцям країни поставляти більше зброї і боєприпасів збройної сирійської опозиції.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся